Madonna'nın yeni şarkısı internete sızdı bile!

Popun yaşayan efsanesi Madonna yeni albümün ilk single'ını 5 Şubat günü duyurmaya hazırlanırken internet çılgınları çıkış şarkısını bazı sitelerde yayınladı.

Madonna'nın yeni şarkısı internete sızdı bile!

Madonna'nın merakla beklenen ve satış tarihi 2 Nisan olarak duyurulan 'M.D.N.A.' albümün çıkış parçası 'Super Bowl'un internete sızması tartışma yarattı.

'Hard Candy' albümünün üstünden 3 yıl geçen Madonna 2012’de yeni albümü ‘M.D.N.A.’yi çıkarıyor. Çıkış tarihi defalarca ertelenen albümden ilk single olan 'Give Me All Your Luvin' ise şimdiden müzik ve video paylaşım sitelerinde yerini aldı.

Madonna şarkıyı sahne şovuyla seslendirecekti

Şarkının 3 Şubat’ta Amerikan radyolarına ve internet sitelerine dağıtılması, 5 Şubat’ta ise bu yıl Madonna'nın şovuyla ekranları renklendirecek Super Bowl'un devre arası gösterisinde ilk kez canlı olarak seslendirilmesi bekleniyordu. Prodüktörlüğünü Fransız DJ Martin Solveig'in yaptığı şarkıda Madonna’ya Nicki Minaj ve M.I.A eşlik ediyor.

Albümün ismi çıkmadan olay oldu

Merakla beklenen ve son olarak çıkış tarihi 2 Nisan olarak duyurulan 'M.D.N.A.' albümün ismiyse şimdiden tartışma yarattı. 'M.D.N.A.'in MDMA denilen ekstatik bir uyuşturucuya gönderme yaptığı iddiası şarkıcıyı eleştiri oklarının hedefi haline getirdi. Ancak konuyla ilgili açıklama yapan Madonna'ya göre bu harfler kendi isminin kısaltmasından başka bir şey değil...

Madonna'nın yeni albümünün kapak çekimlerini ise Mert&Marcus markasının yaratıcıları Mert Alaş ve Marcus Piggott yaptı.

Türkiye'ye gelecek mi?

Madonna'nın henüz kesinleşmeyen yeni albümüyle birlikte 2012 konser programında 7 Haziran 2012'de Türkiye konserinin ise TT Arena'da konser vermesi bekleniyor. Bu bilgi kısa süreliğine madonna.com'da yer alsa da bir kısa süre sonra sayfadan çıkarıldı.                                                                                               

                                                          

Yorumlar