Bacak çatlakları için doğal çözüm önerileri kahve telvesi sürün!

Bacak çatlaklarından herhangi bir lazer tedavisi görmek yerine doğal yollarla sorunsuz halletmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız 3 öneriye göz atın!

Bacak çatlakları için doğal çözüm önerileri kahve telvesi sürün!

Bir çok kadının korkulu rüyası olan bacakta görülen ve çeşitli nedenlere bağlı olan çatlaklar bir hayli can sıkıcı bir hal alıyor! Her ne kadar geri dönüşümü yok gibi görünsede evde doğal yöntemler ile bacak çatlaklarınızdan kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bacak çatlaklarından doğal yöntemlerle kurtulma yolları nelerdir? Bacak çatlaklarından kurtulmak mümkün mü? gibi merak edilen soruların yanıtı!

Elmaelma.com olarak sizi bacak çatlaklarınızdan kurtaracak 3 doğal yöntemi bir araya getirdik. Sizde evde bu yöntemleri deneyerek bacak çatlaklarınızdan doğal yöntemler sayesinde kurtulabilirsiniz.

KAHVE TELVERSİ SÜRÜN!

Sohbetin vazgeçilmez içeceği olan türk kahvesinin dibinde kalan telveyi yemek yerine bacaklarınızdaki çatlakları gidermede kullanmak sizin için daha yararlı olabilir! Kahve telvesinin içerisinde bulunan yüksek oranda biyolojik aktivesi sayesinde bacaklarınıza parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacaktır. Kahve telvenizi su ile karıştırdıktan sonra yaklaşık 5 dakika sürecek şekilde çatlakların olduğun kısıma ve tüm bacaklarınıza masaj yapın. Daha sonra bacağınıza zeytinyağı ile masaj yaptıktan sonra temizleyebilirsiniz.

ZERDEÇALI BİR DE BACAKLARDA DENEYİN!

Zerdeçal baharatlar arasında birden fazla alana fayda sağlayan nadir baharatlardan biridir. Cildi parlatma ve kusurları gidermede oldukça etkili olan zerdeçalı 1 yemek kaşığı aynı şekilde 1 yemek kaşığı yoğurt ile iyice karıştırın. Daha sonra çatlakların üzerine uygulayıp 15 dakika kadar beklettikten sonra durulayın bu uygulamayı günde 2 kere yapmaya özen gösterin.

E VİTAMİNİ DEPOSU ARGAN YAĞI!

Kozmetik ürünler arasında sıklıkla kullanılan argan yağı içerisinde bol miktarda E vitamini bulunduran bir antioksidan yağı olarak karşımıza çıkıyor. Çatlakların beyaz rengini değiştirmede etkili olan argan yağını günde 2 kere bacaklarınıza uygulamaya özen gösterin.

Yorumlar