Bay Kültürlü'ye özel 4 öneri

Bir ilişkide her iki tarafı da mutlu edecek faaliyetler bulmak bazen zor olabilir. Özellikle de kültürlü ve sanat meraklısı bir erkek arkadaşınız varsa...

Bay Kültürlü'ye özel 4 öneri

Yapılan bir araştırmaya göre tiyatro oyunlarına ve müzeye gitmek gibi kültürel etkinliklerden hoşlanan erkekler hayatlarındaki her şeyden daha çok tatmin oluyor. Sürpriz yaparak götüreceğiniz kültürel aktivitelerle onu çok mutlu edebilirsiniz.

Evde sinema keyfi

Film festivallerinden hoşlanmıyorsanız onun da gönlünü yapmak için izlemek istediği filmi satın alıp evde sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Böylece iki taraf da mutlu olmuş olur.

Film izlemekten hoşlanan erkek arkadaşınız için sürpriz sinema biletleri harika bir hediye olacaktır.

Sergileri takip edin

Resim sergileri, fotoğraf sergileri ve daha birçok serginin gerçekleşeceği zamanı takip edin.

Sergilerin kokteyleri halka da açık oluyor. Size bütün tablolar anlamsız geliyor olsa bile onun için katlandığınız bu zahmet zamanla sizin için de ilgi çekici olabilir.

Şarap evi

Sürekli yaptığınız ve artık rutin hal kazanmış aktivitelerinize bir süre verip, ülkemizde de var olan şarap evlerine gitmeyi deneyin. Bazı günler şarap tadım etkinlikleri düzenlenen bu kafeler partnerinizin ilgisini çekecektir.

Kitap alışverişi ve satranç turnuvaları

Onun seveceği bir kitabı alıp okuyun. Daha sonra içine küçük notlar yazarak ona tavsiye edin. Aynı şeylerden zevk aldığınızı hissetmek hoşuna gidecektir.

Satranç bilen 'Bay Kültürlü' için kendisini zorlaycak bir rakip hiç de fena olmaz. Yoksa santaç kursuna mı gitmeye mi karar verdiniz?

Yorumlar