Parçalı güneş tutulması Yay burcunu nasıl etkileyecek şansınız açılacak

Parçalı güneş tutulması Yay burcunu nasıl etkileyecek? 11 Ağustos 2018 cumartesi günkü parçalı güneş tutulması Yay burcunda şansın açılmasını sağlayacak.

Parçalı güneş tutulması Yay burcu etkileri kişisel şans alanında etkili olacak. 11 Ağustos cumartesi günü gerçekleşecek olan parçalı güneş tutulması Yay burcu etkileri hareketli bir dönemin başlayacağına işaret ediyor. Parçalı güneş tutulması etkileriyle Yay burcu hızlı ve beklenmedik olaylara hazır olun. Parçalı güneş tutulması Yay burcu etkileri arasında bir de uyarıda bulunalım. Parçalı güneş tutulması Yay burcunda düşünmeden yapılan işlerde pişmanlık sebebi olabilir. İşte Astrolog Hande Kazanova'nın parçalı güneş tutulması Yay burcu etkilerine ilişkin elmaelma.com için anlattıkları.

"Cumartesi günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, yabancılarla yapılacak işlerinizde, ticari oluşumlarınızda, hukuksal konularda yarım kalmış veya ertelenmiş başlangıçları hızlı ve beklenmedik olaylarla tetikleyebilir. Değişik fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalarınızın, eşinizin kardeşlerinin hayatında da önemli değişimler ve olaylar oluşabilir. Bu hafta tutulmaya doğru giderken, fikirlerinizi öne çıkarırken ve savunurken kibirden, gururdan uzak durun. Aşırı iyimserlikle atılacak adımlar hayalperest yapınızı hareketlendirebilir. Aman ne olacak yahu, gidelim yapalım dediğiniz işlerden, olaylardan pişmanlık duyabilirsiniz sevgili yaylar."

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI EN ÇOK HANGİ BURÇLARI ETKİLEYECEK?

Bu tür gök olaylarında en çok merak edilenlerden biri de, burçlara olan etkisi. Parçalı Güneş Tutulması'nın burçlara etkisi olacak. Bu Güneş Tutulması, sabit burçların son dereceleri ve değişken burçların ilk derecelerinde kişisel gezegenleri olanları daha fazla etkileyecektir. 17-25 Ağustos, 16-24 Şubat, 17-25 Kasım, 18-26 Mayıs doğumlularda tutulma Güneş’leri ile temas edeceğinden kadersel değişimler, başlangıçlar yaşayabilirler. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI NE DEMEK NASIL OLUR?

Parçalı güneş tutulması ne demek nasıl olur sorusunun yanıtını merak edenler için detaylar şöyle. Ay'ın Güneş'in önüne geçmesi ile Güneş Tutulması meydana gelir. Ay'ın Güneş'i tamamen kapatamaması durumuna ise Parçalı Güneş Tutulması denir. Her tam ve halkalı tutulma, parçalı tutulma olarak başlar ve tam kavuşumdan sonra yine parçalı tutulma halinde devam eder ve biter. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI 11 AĞUSTOS CUMARTESİ GÜNÜ SAAT KAÇTA?

Parçalı güneş tutulması saat kaçta sorusu da merak edilen bir diğer konu. 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü Türkiye saati ile 11:02'de başlayacak olan Parçalı Güneş Tutulması saat 12:46'da doruk noktasına çıkacak ve saat 14:30'da sona erecek. Bir önceki Güneş Tutulmaları 15 Şubat ve 13 Temmuz tarihlerinde gerçekleşmişti. Ayrıca 11 Ağustos Parçalı Güneş Tutulması yılın son gök olayı olacak. 

PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI TÜRKİYE'DEN GÖRÜLECEK Mİ?

Parçalı güneş tutulması Türkiye'de görülmeyecek. Parçalı güneş tutulması görüleceği yerler arasında Kanada'nın kuzeydoğusunda, Grönland'da, Kuzey Avrupa'da ve Asya'nın kuzeydoğusu var.

Yorumlar