Baş ağrısı nasıl geçer buzu ensenizde bekletirseniz...

Baş ağrısı nasıl geçer? Çinlilerin baş ağrısını 40 saniyede geçiren yöntemini sizler için araştırdık! İşte baş ağrısını geçirmenin kolay yolu!

Baş ağrısı nasıl geçer buzu ensenizde bekletirseniz...

 Baş ağrısı nasıl geçer? Zaman zaman başımız o kadar çok ağırıyor ki neredeyse günlük yaşantımızı kabusa dönüştürebilecek kadar bir etkiye sahip olabiliyor. Böyle zamanlarda ilk olarak yaptığımız şey hemen bir ağrı kesici alarak baş ağrımızı durdurmak oluyor. Ama uzmanlar ağrı kesicileri çok mecbur kalmadıkça kullanılmaması gerektiği konusunda uyarıyor. Baş ağrısını geçirecek hem de 40 saniye de geçirecek yöntemi duymuş muydunuz? Evet Çinlilerin buz hilesi yönteminden bahsediyoruz. Bu yöntemi uygulayarak baş ağrınızı anında kesebileceksiniz. İşte çinlilerin 40 saniyede baş ağrısını geçiren yöntemiyle ilgili bilmeniz gerekenler! 

BUZ HİLESİ YORGUNLUĞU VE BAŞ AĞRISINI GEÇİRİYOR 

Çinliler'in enerji akışının geçtiği ana noktalara meridyen adını veriyorlar. Çinliler akapunktur tekniğine ''buz hilesi'' adını veriyor. Bu tekniğin yorgunluğu ve baş ağrısını geçirdiği iddia ediliyor. Tek yapmanız gereken ensenizdeki bu noktada 20 dakika boyunca buz bekletmek.

ENSEYE KONULAN BUZ SAYESİNDE BAŞ AĞRISI ANINDA KESİLİYOR 

Çinliler ensede yer alan bu noktaya buz koyarak baş ağrısının ortadan kalktığını iddia ediyorlar. Bu noktaya verilen isim Feng Fu.David Wolfe'un belirttiğine göre bu noktaya soğuk bir şey değdirilmesi halinde kana endorfin salgılanıyormuş. Life Advancer'da ise teknik sayesinde baş ağrısının 40 saniye içinde geçtiği yazılmış.

BUZU 20 DAKİKA BOYUNCA BEKLETİN 

Buzu burada yirmi dakika boyunca bekletmeniz gerekiyor. İsterseniz buzun o noktada kalması için ense çevrenize bir şey sarın isterseniz de elinizle bekletin. Önemli olan buzun doğru yere konumlandırmak ve beklemek. Bu tekniği her gün 20 dakika boyunca uygulayanların uyku kalitesini arttırdığı söyleniyor. 

 

Yorumlar