Deri koltuk temizliği nasıl yapılır bebek pudrasını dökerseniz...

Yapısı gereği zor gibi görünen deri koltukları kolay bir şekilde temizlemenin pratik yollarını bir araya getirdik! İşte deri koltukları temizlemenin 5 yolu!

Deri koltuk temizliği nasıl yapılır bebek pudrasını dökerseniz...

Deri koltuk temizliği ev temizliğinde en çok çekinilen konulardan biri! Herhangi bir kimyasal temizleyiciye karşı renk değiştiren deri koltukların temizliği hakkında bazı önerileri bir araya getirdik! Yapısı gereği her ne kadar zor gibi görünse de aslında sizin için bir araya getirdiğimiz yöntemler ile deri koltuklarınızı pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz! İşte deri koltuk nasıl temizlenir? sorusunun cevabını merak edenler için 5 öneriyi elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

DERİ KOLTUK NASIL TEMİZLENİR?

-Bebek pudrasının deri koltuklarını temizlediğini biliyor muydunuz? Evet yanlış değil bebek pudrası ile koltuklarınızın üzerindeki yağ lekelerini rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

-Deri koltuklarınızı alkolsüz ıslak mendillerle silebilirsiniz. Koltukta bulunan ufak lekelerin çıkması için ideal bir temizlik malzemesi olacaktır. 

-Yaklaşık bir 1 litreye tekabul eden bir suya 1 çorba kaşığı kadar deterjan ekleyerek boş bir sprey kutunun içine koyup karıtırarak deri koltuklarınızın temizliğinde kullanabilirsiniz.

-Sabunlu suyla yıkanmış bir bez ile deri koltuklarınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kimyasal ürünler deri koltukların rengini değiştirdiği için kimyasal temizleyicilerden uzak durmaya özen gösterin!

-Deri koltukları temizlemenin bir diğer yolu da saç spreyleridir. Saç spreyi ile deri koltuklarınızı temizlemede kullanabilirsiniz. Mürekkep gibi çıkması zor olan lekeleri saç spreyi ile çıkarabilirisiniz.

Yorumlar