Müge Anlı'da kan donduran itiraf ünlü isim 12 milyon dolara kiralık katil tuttu!

Müge Anlı'da kan donduran itiraf! Türkiye'nin yakından tanıdığı ünlü 12 milyon dolara kiralık katil tuttu! Asım Bayrak cinayetinde ortaya çıktı!

Müge Anlı'da kan donduran itiraf ünlü isim 12 milyon dolara kiralık katil tuttu!

Ekranların fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine kan donduran olaylar karşımıza çıktı. Asım Bayram cinayetinin zanlılarından olan Murat G. kan şoke eden bir itirafta bulundu. Bir önceki cinatinde ünlü bir ismin 12 milyon dolara kiralık katil olarak görev aldığını itiraf etti. Zanlı Murat G.'nin itirafı ardından 12 milyon dolara kiralık katil tutan ünlü ismin kim olduğu merak konusu oldu.

12 MİLYON DOLARA ÜNLÜ İSİM KİRALIK KATİL TUTTU!

82 yaşındaki Asım Bayrak'ın katil zanlılarından olan Murat G.'nin emniyet yetkililerine bir önceki işlediği cinayetin hakkında verdiği bilgiler ile stüdyodakiler şoke oldu! Murat G. bir önceki cinayetinde kendisini ünlü bir ismin 12 milyon dolara tuttuğunu ve kiralık katil olarak görev aldığını anlattı.

TÜRKİYE O İSMİ YAKINDAN TANIYOR!

Sorgusu hala devam eden Murat G'nin bir önceki işlediği cinayete azmettiricisinin aynı zamanda Türkiye'nin yakından tanıdığı bir isim olduğnuu iddia etti.

"ADAMI BEDAVAYA ÖLDÜRDÜK"

Öte yandan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında emlak zengini Asım Bayramın cinayeti aydınlatıldı. Zanlıların, Bayram'ın cebinden 120 lira çıkınca "Adamı bedavaya öldürdük" dediği ortaya çıktı. Olayla ilgisi olan 3 kişi tutuklandı.

müge anlıda kan donduran itiraf ünlü isim 12 milyon dolara kiralık katil tuttu

Yorumlar