Parmağa sıkışan yüzüğü çıkarmanın kolay yolu yağ sürerseniz...

Kilo alma ya da ellerin şişmesi nedeniyle parmağımıza sıkışan yüzüklerden kolay bir şekilde kurtulmanın yollarını içeriğimizden okuyabilirsiniz.

Parmağa sıkışan yüzüğü çıkarmanın kolay yolu yağ sürerseniz...

Kilo aldığımız zaman ya da çeşitli hastalıklardan dolayı zaman içerisinde parmaklarımız şişebilir ödem toplayabilir. Bu gibi durumlarda parmaklarımızdaki yüzüklerde sıkışıp canımızı acıtabiliyor. Elimizdeki  yüzüğü parmaklarınızı hırpalamadan çıkarmanın pratik yollarını sizler için araştırdık. Bu yöntemler sayesinde canınızı acıtmadan kolay bir şekilde kurtulabileceksiniz. Peki parmağa sıkışan yüzüğü çıkarmanın kolay yolu nedir? İşte tüm merak edilenler haberimizde. 

KREMLE ÇIKARMAYI DENEYİN 

Sıkışan yüzüğü çıkartmanın en pratik yollarından biri yüzüğü, çevresini ve parmağı yağlı bir krem kullanarak kremlemek ve kremin yüzüğün altına da girmesini sağlamak. Bu yöntemle yüzüğü canınız acımadan ve elinize zarar vermeden çıkartabilirsiniz.

ZORLA ÇIKARMAYA ÇALIŞMAYIN

Sıkışan yüzüğü çıkartmak için sert hareketler yapmak, zorlamak kesinlikle doğru değildir. Bu gibi hareketler yüzüğü çıkartmayı sağlamayacağı gibi parmağın hasar görmesine, tahriş olmasına hatta incinmesine yol açabilir.

YAĞ SÜREBİLİRSİNİZ 

Kremin olmadığı durumlarda zeytinyağı, sıvı yağ, bebe yağı gibi yağ çeşitleri de kullanılabilir. Bu yağları da aynı şekilde yüzüğün etrafına ve parmağa uygulayarak yüzüğü kolayca çıkartabilirsiniz.

 

Yorumlar