Cinsel ilişkiye girmeden önce yapılması gerekenler tuvalete çıkmayın!

Cinsel ilişki öncesinde yapılması gerekenler neler? Partnerinizle cinsel birlikteliğin son derece iyi olmasını istiyorsanız o halde bunlara özen gösterin!

Cinsel ilişkiye girmeden önce yapılması gerekenler tuvalete çıkmayın!

Partnerinizle cinsel birlikteliğinize keyif vermek ve herhangi bir olumsuzluk yaşamak istemiyorsanız cinsel ilişkiye girmeden önce dşkkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Mesela cinsel ilişkiye girmeden önce ''Bir tuvalete gireyim tam ortasında çişim gelmesin'' diyenlerdendesin yanlış noktadasınız! İşte cinsel ilişkiye girmeden önce yapılması gerekenlerin cevabı...

CİNSEL İLİŞKİ ÖNCESİ ÇİŞE GİTMEYİN!

Cinsellik konularında yaygın olarak bilinen yanlışlardan biri de cinsel ilişki öncesi mesaneyi boşaltmaktır. Partnerinizle ilişki esnasında çok fazla bakteri idrar yolu ile bulaşabilmektedir. Bu yüzden ilişki öncesi değil cinsel ilişki sonrasında bu bakterilerin yayılma ihtimaline karşılık mesane boşaltılması idrar yollarındaki bakterileri vücudunuzdan atmanıza yardımcı olacaktır.

OLUMSUZ ŞEYLERİ BİR KENARA BIRAKMA VAKTİ!

Gündelik hayatımızda hepimizin yolunda gitmeyen bir takım tatsız olayları olabilir. Ancak bunu yatağa taşımak hem partnerinizi kendinizden uzaklaştırır hem de kendinizi kötü etkileyecektir. Kendinizi partnerinizin kollarına bırakın ve yatağa girerken tüm olumsuz düşünceleri bir kenara bırakın biraz rahatlamak sizinde hakkınız!

CİNSELLİK ÖNCESİ TIKA BASA YEMEK YEMEYİN!

Enerjinizi seks öncesi tıka basa yemek yiyerek harcamayın! Yemek sonrası mayışmak cinsel isteğinizi azaltarak tüm enerjinizin bitmesine neden olur böylelikle partnerinizle cinsellikten istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

CİNSEL İLİŞKİ ÖNCESİ ÇOK ÇALIŞARAK BEYNİNİZİ YORMAYIN!

Cinsellikte enerjinizi tüketen bir diğer davranış da çok çalışarak beyni yormaktır. Günlük hayatta elbette kafamızı dolduran şeyler var ancak cinsellik öncesi daha çok çalışarak kafanızı doldurmayın. Bu durum cinsel performansınızı etkileyerek partnerinizi ve sizi olumsuz yönde etkileyecektir.

 

Yorumlar