Erkekler dikkat! Kadınları seksten soğutan 5 hata

Kadınları cinsel isteksizliğe sevk eden şeylerin başında erkeklerin yaptığı 5 hata geliyor. İşte 3 bin kadınla yapılan araştırmanın sonuçları...

Erkekler dikkat! Kadınları seksten soğutan 5 hata

Partnerinizle eğlenceli bir gece için anlaştınız. Heyecanlısınız. Başlarda her şey şahene giderken birden bütün büyü bozuldu. Sizce ne olmuş olabilir?

Kadınlar dünyasında cinsel isteği kaybettiren 5 şey yapılan araştırmayla ortaya çıktı. İngiltere'de 3 bin kadının katılımıyla yapılan araştırmaya göre, kadınlar cinsel isteklerini bitiren 5 şeyi anlattılar. 

İngiliz Daily Star gazetesinde yayınlanan anket sonuçlarına göre, kadınlar için hijyen cinsel ilişkide olmazsa olmaz kural. Kadınları yüzde 35 hijyen sorunu nedeniyle ilişkisi kesmek yada çabuk bitirmek istediklerini söylüyorlar. Tavsiyemiz seksten önce mutlaka elinizi yüzünüzü temizleyin, duş alırsanız da şahane olur. Kadınlar kötü kokan erkeklerin ruh hallerini öldürdüğünü söylüyor.

Kadınlar için seks katili ikinci sorun ise ön sevişme yoksunluğu. Kadınları yüzde 24'ü ön sevişme olmayan seksi istemiyor. Ön sevişme olmadan başlayan seksten keyif almadıklarını ve bir an önce bitmesini istediklerini söylüyorlar. 

Hijyen ve ön sevişme eksikliğinden sonra kadınları cinsellikten uzaklaştıran bir diğer sorun ise ağız kokusu. Kadınların yüzde 23'ü ağzı kokan bir erkekle seks yapmak istemiyor. 

Araştırmada ortaya çıkan diğer iki etkenden biri telefonla meşgul olma, diğeri ise kasık kılları. Kadınların yüzde 10'u erkeklerin telefonla oynamasından, yüzde 8'i de kasık kıllarının varlığından rahatsız oluyor. 

 

 

Yorumlar