İdeal seks süresi nedir? Tüm bildiklerinizi unutun!

Özellikle ülkemizde erkekler arasında sekste ne kadar uzun sürerse o kadar başarılıyımdır algısı doğru mu? İşte cevabı

İdeal seks süresi nedir? Tüm bildiklerinizi unutun!

Cinsel ilişkinin ne kadar uzun sürerse o kadar başarılı olduğu bir yanılgıdan ibarettir. Çİftlerin dakika tutup seks uzun sürdüğünde mutlu olmaları gereksizdir. Cinsellikte önemli olan şey çiftlerin haz almalarıdır. Çiftler bu hazzı kısa bir sürede de yaşayabilirler. Yani teknik anlamda belirlenen net bir süre yoktur. 

Cinsellik kadın ve erkek için oldukça önemli bir konulardan biridir. Cinsel yaşantınızda sorunlar yaşıyor ve bunun nedeni olarak cinsel yaşantınızın uzunluğu veya kısalığı ile alakalı olduğunu düşünüyorsanız cevabı elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

Çoğu çift cinsellik yaşantısını arttırmak ve olumlu yönde etkilemek için seks süresinin ne kadar uzun olursa o kadar iyi olduğunu düşünür. Ancak bilinenin aksine sekste önemli olan ne kadar uzun veya kısa sürdüğü değil doyumun ne durumda olduğudur. Cinsellikte doyum alıyor musunuz almıyor musunuz? İlk olarak kendinize bu soruyu sormanızda fayda var! Cinsellikte ideal seks süresi diye bir şey yoktur. Partnerinizle cinsel anınızda aldığınız doyum ne ise ideal olan odur.

 

Yorumlar