235 gün sonra hastaneden taburcu olan Mehmet Ali Erbil yemek yerken görüldü!

235 günü hastanede geçiren Mehmet Ali Erbil taburcu olduktan sonra ilk kez dışarıda ailesi ve arkadaşlarıyla yemek yerken görüntülendi.

235 gün sonra hastaneden taburcu olan Mehmet Ali Erbil yemek yerken görüldü!

Evinin banyosunda düşüp kaburgalarını kıran Mehmet Ali Erbil uzun yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu yeniden nüksetti. 235 gün boyunca hastanede gözetim altında tutulan Mehmet Ali Erbil zor zamanları geride bırakıp geçtiğimiz haftalarda taburcu olmuştu. Taburcu olduktan sonra ailesi ve arkadaşlarıyla beraberdışarıda yemek yerken görüntülenen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ilki gerçekleştirdi.

Yaklaşık 9 aya yakın bir zaman diliminde hastanede tedavi olan Mehmet Ali Erbil bir kaç hafa önce hastaneden taburcu olmuştu. Taburcu olduktan sonra evinde istirhate çekilen ünlü şovmen uzun zaman sonra ilk kez dışarda ailesi ve arkadaşlarıyla beraber görüntülendi. Dışarıda yemek yerken fotoğrafları çekilen Mehmet Ali Erbil uzun zaman sonra ilk kez dışarı çıktı.

Boğaza Karşı Yemek Yedi!

Geçtiğimiz gün menaheri Stelyo Pipis, kızı Sezin Erbil ve içlerinde bir çok arkadaşının bulunduğu kalabalık yemek masasının başında Mehmet Ali Erbil yer alıyor. Neşeli halleri ile poz veren Erbil'in fotoğrafarını menajeri Pipis, ''9 aya yakın bir süreden sonra canım Mehmet Ali Erbil ile ilk kez yemekteyiz. Hamd olsun bu günlere" notunu düştü.

mehmet ali erbil 235 gün hastanede kaldıktan sonra dışarıda ilk kez yemek yerken görüntülendi

 

Yorumlar