Kadınlara 4 ay orgazm!

Seksolog Nicole Daedone çıkardığı son kitabıyla tartışmaya konu oldu. Daedone 'kadınların 4 ay boyunca orgazm halinde yaşayabileceğini' söyledi.

Kadınlara 4 ay orgazm!

Posta'nın haberine göre Daedone, müthiş ilgi gören ‘The Art And Craft Of The Female Orgasm’ (Kadın Orgazm Sanatı ve İncelikleri) adlı kitabında, bir kadının dört ay boyunca orgazm halinde yaşayabileceğini öne sürüyor.

Erkek giyinik olacak

Normalde bir kadının ortalama orgazm süresi 6 ila 10 saniye arasında sürüyor. Ünlü seksolog, kitabında tarif ettiği Orgazmik meditasyon tekniklerini yerine getiren kadınların günlük yaşamın her anında orgazmın keyfini çıkartmaya devam edeceklerini belirtiyor.

Daedone, her gün 45 dakika boyunca orgazmik meditasyon yapan kadınların, erkekler kadar rahat orgazm olacaklarını anlatıyor.

Ancak son yapılan bir araştırmada erkeklerin yüzde 76’sının buna karışılık kadınların sadece yüzde 26’sının son cinsel ilişkilerinde orgazma ulaştığını söylemesinden rahatsız olmuş.

Daedone, ‘Kadınlar erkekler kadar sekse düşkün ve orgazm olabilecek yapıya sahipler.’ diyor.

Ünlü seksolog kitabında 4 aylık orgazma ulaşmanın yolunun, önce ışıkları kapatmak ve birbirine dokunarak sevişmek olduğunu söylüyor.

İşin ilginci Daedone bu esnada erkeğin tamamen giyinik kadının ise sadece alt kısmının çıplak olmasını tavsiye ediyor.

Yorumlar