Mükemmel bir seks için ne gerekir? Mükemmel seks için bilmeniz gerekenler...

Cinselliği tam anlamıyla yaşamak ve zevk almak için kadın ve erkeğin kendi bedenini iyi tanıması gerekir! İşte mükemmel seksin kapılarını açan noktalar...

Mükemmel bir seks için ne gerekir? Mükemmel seks için bilmeniz gerekenler...

Cinsellik bir erkek ve bir kadının arasındaki en büyük paylaşım noktasıdır! Mutlu bir aşk hayatının sırrı mutlu bir cinsellikten de geçmektedir. Çiftlerin cinsel ilişki sırasında yaptıkları ya da yapmadıkları bazı şeyler ilişkiden yeterli hazzı alamamalarına sebep olmaktadır. Mükemmel bir seksin kapısını size açacak olan şey hassas dokunuşlardır! Partnerinizin bu noktalarına dokunursanız, mükemmel bir seks yaşayabilirsiniz!

Tüm zevk veren faaliyetler gibi sevişmekte zihnimizde başlar. Beynimiz neye hazırsa, vücudumuz da kendini onun için hazırlar. Örneğin şehvet dolu bir bakış, cinsellik içeren, çekici sözler beyni cinselliğe, bedensel arzuya hazırlar ve vücut da karşısındakini ister. Ancak burada asla kaba değil, aksine kibar, nazik ve davetkar sözler, bakışlar kullanılmalıdır.

Kadınlarda vajina ve çevresindeki tüm dokular kadınların cinsel hazzı için kilit noktalardır. Bazı uzmanlar klitorisin kadın cinselliğinin merkezi olduğunu düşünür. Zevk çıkıntısı da denilen bu bölge sinir uçlarının en yoğun olduğu bölgedir.

Klitorisin hemen üst kısmı, bikini bölgesi bir kadının en hızlı uyarıldığı ve zevk aldığı bölgelerden biridir. Uyarmayı bilen erkek bir kez değil, defalarca kadının orgazm olmasını sağlayabilir, kadını kendisine bağlayabilir.

Bir kadın kaç yaşında olursa olsun saçlarına dokunulmasına bayılır. Bir kadını baştan çıkartmanın en kolay yollarından birisinin saçlarını okşamak, koklamak, nefesini kadına hissettirmek olduğunu belirtmekte fayda var.

Partnerinizin bu bölgelerine dudaklarınızla belli belirsiz dokunuşlar ile yaklaşmak heyecanını arttıracaktır. Kadınların boynu çekim merkezidir. Boynu öpmek, nefesini boynunda hissettirmek kadında cinsel dürtüleri uyandırmak için temel yaklaşımlardır.

Bir kadının en hassas bölgelerinden biri de kalçalarıdır. Kalçalar ufak dokunuşlarla uyarıldıktan sonra biraz sertlikten hoşlanırlar. Özellikle orgazm esnasında kalçaların sıkılması kadını orgazmın, zevkin doruklarına çıkarır. Bu bakımdan kalçalar sadece erkek için değil, kadın için de sekste zevkin anahtarıdır.

Erkeklerin kadınlara haz verebilmelerinin en kolay yoludur meme uçlarına dokunmak. Ayrıca kadının hissettiği hazzı daha görünür hale getiren sivri meme uçları her iki taraf için de çok önemlidir. Ön sevişme esnasında meme uçlarına doğru dokunuşlar yapan erkekler, karşılıklı hazzın kapısını açmış olurlar.

Kadın sekste dudaklarını sadece öpüşmek için değil, zevk almak, partnerine zevk vermek için de kullanır. Bunun için ön sevişme esnasında erkeğin doğru dokunuşları yapması gerekir.

Boyun ve kulaklar için geçerli olan hafif dokunuşlar, bacak içleri ile diz arkaları için de geçerlidir. Ufak öpücükler, siz hazır hale geldikçe daha belirgin hale gelebilir.

 

Yorumlar