Sıcak havada cinsel ilişkiyi canlı tutmanın 4 tüyosu!

sıcak havada cinsel yaşamınızın olumsuz yönde etkilenmemesi için seks hayatınızı canlı tutmanın tüyolarını bir araya getirdik!

Sıcak havada cinsel ilişkiyi canlı tutmanın 4 tüyosu!

Yaz aylarında bunaltıcı sıcak havalarda çiftlerin cinsel yaşamının oluşmsuz yönde etkilenmemesi için seks hayatınızı canlı tutmanın tüyolarını bir araya getirdik! Yaz sıcakları sadece gün içerisinde giydiğiniz kıyafetleri veya sosyal aktivitelerinizde değil aynı zamanda seks hayatınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Bunaltıcı sıcakalrda cinsel yaşamınıza renk katmak ve canlı tutmanın 4 yolunu elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

Duşu kullanın! Yaz sıcaklarından cinsel yaşamınızın etkilenmemesi için partnerinizle duşta soğuk suda devam edebilirsiniz. Küvetin içerisine esansiyel yağlar kullanarak romantik bir sevişme ortamı oluşturabilirsiniz. 

Buz küplerine lezzet katın! Bunaltıcı yaz sıcaklarına lezzetli buz küplerini de dahil etmeye ne dersiniz! Cinsel hayatında lezzetli bir fantezi eklemek isteyenler için suyun içerisine attığınız buz küplerine sevdiğiniz içeceği de dahil edebilirsiniz.

Dilinizi kullanabilirsiniz! Sıcak havada dilinizi partnerinizin vücudunda gezdirdikten sonra ufleyerek serinlemesine yardımcı olabilirsiniz. Cinsel hayatınıza hem heyecan kazandırmış hem de partnerinizin serinlemesine yardımcı olabilirsiniz.

Yorumlar