Yatakta ying-yang taktiği

Denenmemişi denemek hem sizin, hem de partneriniz için ilişkinize eşsiz heyecanlar katabilir. Bunun için tantrik seks oyununa ne dersiniz?

Yatakta ying-yang taktiği

Tantra nedir?

Tantra orgazm ile ruhsal memnuniyetin artırılmasını sağlayan çok eski esrarengiz bir yoldur. Eski zamanlarda Hinduzim ve Budizm inançlarında yeri olan bu inanç, Hindistan ve Tibet’te uygulanıyor.

Çiftler yatak odasında daha tatmin edici ilişki için tantra tekniklerini uygulamaya başladı. Birkaç dakika yerine saatlerce tatmin edici seks için tantra tekniklerini deneyin.

Tantrik seks oyunları

Ying-yang oyunu... Her partner diğerinin isteklerini periyodik aralıklarla yerine getirir. Ondan tüm vücudunuza vücut masajı veya g noktası masajı yapmasını isteyebilirsiniz. Masaj devam ederken ne kadar hoşunuza gittiğini, uzman olduğunu paylaşın. Bu egzersizi seksüel fantazilerinizin güvenli bir şekilde patlaması veta içinizdeki tutkuların açığa çıktığı an olarak da düşünebilirsiniz. Eğer partnerinizin tutkularını yeniden uyandırmak isterseniz hareketli seksi müzik eşliğinde kalçalarınızı sallayarak dans edin, onu baştan çıkarın. Dansınızla parelel olarak derin ve uyumlu nefes alıp verin.

Erotik dokunuşlardan önce, onun tam karşısında olun ve yüzünüz yakın olsun. Kadınlar için seksten memnun olmanın en önemli yolu ön sevişmeyi farklı oyunlarla uzatmaktır.

Çoğu erkek bir kadının ısınmak ve seksten memnun kalması için en az yarım saate ihtiyacı olduğunu unutur. Partnerinizin tenine sıcak nefesinizle ufak öpücükler kondurun. Parmak uçlarınızla erotik dokunuşlar yapın. Bu her ikinizi de harekete geçirecektir.

Tantrik seks için denemeniz gerekenler

Hareketli, enerjik son dönem müzikleriyle seksi bir ambians yaratın.

Partnerinizi uyarmak için onunla dans edin. Duygusal olarak uyarmak için gözlerini bağlayın erotik dokunuşlar, ipek kumaşlı kıyafetlerle tahrik edin.

Karşına geçerek konuşmadan dokunun. Birbirinizin gözlerine bakarak yaklaşın ve seksi dokunuşlarda bulunun.

Partnerinizi kalbinizdeki tüm aşkla sarmalayın. Aşkla orantılı olarak seks isteğiniz de artacak. Birbirinize dokunun. Erkek kadının alacağı hazzı artırmak için özellikle klitoris çevresinde biraz zaman harcamalı. Masaj bunun için iyi bir yol olabilir.

Arzuyla dolduğunuzda parnerinizin harekete geçmesini isteyin. Bacaklarınızla onu sarın, bir bütün olun.

Seksüel enerjinizi artırmak için nefesinizi, vücudunuzu, ellerinizi kullanın. Tepeden tırnağa seksle ve arzuyla dolup taştığınızı hissedin. Böylece orgazmı tüm vücudunuzla yaşayacaksınız. Orgazm sırasında dikkatinizi birbirinize ve nefes alıp verişinize verin. Onunla beraber nefes alın ve partneriniz rahatladığında sizde genital orgazmın vücudunuza yayılmasına izin verin.

Yorumlar