Ucuz uçak bilet bulmanın yolları nelerdir?

Ucuz uçak bilet bulmanın yolları. Seyehat sevenlere ve yeni kültürlere açık olanlara ucuza uçak bileti ile seyehat etmenin yolları nelerdir? Nasıl ucuz uçak bileti bulabilirim?

Ucuz uçak bilet bulmanın yolları nelerdir?

Seyahati seviyorsanız ve yeni kültürlerleri sıkça tanımak istiyor, coğrafi keşiflerinden vazgeçemiyorsanız, “Dünya büyük! Bir ömre ne kadarını sığdırsam kar” deyip gezmelere doyamıyorsanız, seyehat planlaması yapmadan bu aşamalara dikkat etmelisiniz!

  Öncelikle aklıma gelen derhal başıma gelsin diye şımarıklık etmemeli, erken rezervasyonun hayat kurtardığını unutmamalısınız! Tatil planını son güne bırakıp milyonlarınızdan olmak yerine, temkini elden bırakmamalı, biletinizi erken ve ucuz almalısınız! Peki ya ne yapmalısınız?

 Gözünüz her daim açık, dikkatiniz tam olmalı! Hava yolu şirketlerinin ''daha çok seyehat, daha ucuz bilet'' şekilnde dönemsel kampanyalarının olup olmadığını google'dan araştırın. Şirketlerin promosyon günlerine rastlayamadıysanız, en uygun uçak biletlerini araştırıp listeleyen, en avantajlı güncel fiyatları sunan uygulamalardan destek alın! 

 Uçuşlarınızdan kazandığınız Millerinizı biriktirip sürpriz bir seyehale gidebilirsiniz. Öncelikle uçuşlarınızın gelecek seyahatlerinize sponsor olabilmesi için mil biriktiren bir banka kartı edinin ve bilet alımlarınızda aynı kartı kullanın!

Planlı seyahatlerinizde bütçenizi düzenleyip yolculuğunuzu finanse edebiliyorken kartınızdaki millere aman ha dokunmayın! Bakarsınız son dakika sürprizleri gelir, risk budur deyip bilet alımını son geceye bıraktığınız vaktiniz olabilir.  

Yorumlar