Amy, Lady Gaga'da hayat bulacak

Kısa süre önce ölen Amy Winehouse'un hayatı film oluyor. Başrol için düşünülen isim ise duyanları hayrete düşüren biri: Lady Gaga!

Amy, Lady Gaga'da hayat bulacak

Şu sıralar, Amy Winehouse ile ilgili gerçekleştirilen her işin para getireceğini bilen yapımcılar harekete geçti. Birçok yapım şirketi, Amy'nin hayatını filme çekmek için Winehouse ailesinin kapısını aşındırıyor.

The Sun gazetesine konuşan aileye yakın bir kişi, "30 yaşının altında onu oynamak istemeyecek bir aktris olmayacaktır. İlk iş Amerika'daki şirketlerden finansal destek sağlamak. Bazıları ilgi gösteriyor çünkü bu kesinlikle bir patlama yapacak bir iş" diyerek yapımcıların haklılığını gözler önüne seriyor.

Lady Gaga: "O ilk çıktığında ben hiç kimseydim"

Bu rol için uygun kişilerden biri  ise  Lady Gaga! Amy'nin öldüğünü duyunca, şok olduğunu ve 48 saat boyunca kimseyle konuşmadığını söyleyen Lady Gaga, "O ilk çıktığında ben hiç kimseydim. Çok koyu saçlarım vardı ve insanlar yolda beni görünce 'Amy!' ve 'Back to Black' diyorlardı. Bana sesleniyorlardı" diyerek Amy ile ortak yönleri olduğunu vurgulamıştı.

Daily Star gazetesinin haberine göre, Amy Winehouse'u idolü olarak gören ve bir zamanlar onun gibi ünlü olmak isteyen Lady Gaga'nın, Amy'nin hayatının anlatılacağı filmde başrol oynamak için çok hevesli olduğu öne sürüldü.
 

Yorumlar