Aile boyu Burger King sosu!

Burger King’in birbirinden lezzetli soslarından üçü sofralara geliyor. Burger King müşterileri tarafından çok beğenilen acı sos, ranch sos ve buffalo sos 250 gramlık şişelerde satışa sunuluyor.

Aile boyu Burger King sosu!

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King, ürünlerine yeni bir ‘boyut’ ekledi. Sunduğu tatları, tercihe göre mağazalarındaki mini sos seçenekleri ile daha da zenginleştiren, Türkiye’nin en yaygın hızlı yemek zinciri Burger King acı sos, ranch sos ve buffalo sosu şimdi 250 gramlık boyuta taşıyor.

Türk tüketicisinin uzun zamandır talep ettiği mini sosların 250 gramlık büyük boyutları dünyada ilk kez Burger King restoranlarında satışa sunuluyor. Özel tasarım şişeleri ile sofralara şıklık getiren ve Burger King tüketicileri tarafından en çok talep edilen soslar acı sos, ranch sos ve buffalo sos, yemeklere de lezzet katacak.

Her zaman yenilikçiliği ve çeşitliliği ile ön plana çıkan Burger King’in üç farklı sosunu tüm restoranlarından alıp keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca büyük boyutlardaki yeni soslar 4,95TL’den satışa sunuluyor.

Yorumlar