Haftasonu kombini Blake Lively'den!

Tüm hafta, yoğun iş temposunda çalışan ELMAELMA'cılar, haftasonu rahat bir kombini tercih edeceğinize eminiz. Bu pazar, Blake Lively'den esinleniyoruz.

Haftasonu kombini Blake Lively'den!

Gossip Girl'ün seksi sarışınından esinleniyoruz bugün. Dizide kıyafetleriyle ve tüm güzelliğiyle büyüleyen Serena Van der Woodsen'ın kombinini seçtik sizin için.

Lively, doğru renkleri birleştirmeyi çok iyi biliyor. Gri, kahverengi, saks mavisi, krem ve siyah barınıyor bu kombinde. Biz, çoğu kez kaçınmışızdır bu renkleri birleştirmekten! Saks mavisi pantalon göz alıyor. Gri triko ve gri ceketi renkleri dengelemiş. Siyah eldivenlerin kışın vazgeçilmez parçaları olan siyah kırçıllı boyunluğuyla muthiş bir uyum içinde.

Haftasonu rahatlığı desek de, kadınlar için çantalar her zaman kombinlerin en önemli tamamlayıcıları olmuştur. Çikolata kahve renginde yılan derisi bir çanta almış eline Lively. Düz parçaları tercih ettiği kombininde adeta çantası konuşuyor. Çantasına paralel tonlarda zımba detaylı çizmesi de sezonun trendlerinden.

Lively'ye hayran kalmamak elde değil. Siz de, basit gibi görünen parçaları bir araya getirip havalı kombinler elde edebilirsiniz!
 

Yorumlar