Samsung Galaxy'den anneler gününe özel!

Samsung Galaxy Ailesi’nin akıllı üyesi Galaxy Ace anneler gününe özel çiçek desenli tasarıma sahip 'La Fleur' serisiyle dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy'den anneler gününe özel!

Android işletim sistemli akıllı telefonlar dünyasında lider Samsung Electronics, güçlü donanımı ve zengin özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy Ace’in yeni serisi olan 'La Fleur'ün şıklığı ile tüm dikkati üzerinde topluyor.

Anneler Günü’ne özel olarak Turkcell işbirliği ile düzenlenen kampanya ile Samsung Galaxy Ace La Fleur, 649 TL son kullanıcı satış fiyatı ile kullanıcıya sunuluyor. Ayrıca, kampanya dahilinde üç ay boyunca, her yöne 300 dakika konuşma hediye olarak veriliyor.

Minimal tasarımı ve gelişmiş teknik özellikleriyle trendleri yakından takip eden ve sosyal hayata önem veren cep telefonu kullanıcılarının gözdesi olmak için tasarlanan Samsung Galaxy Ace La Fleur’un 3G ve Wi-Fi özellikleri ile internete erişmek de çok kolay ve hızlı. Çiçek motifleriyle bezenmiş gözalıcı tasarımı ile dikkat çeken Samsung Galaxy Ace La Fleur ChatON, Facebook, Twitter, Gtalk ve e-posta özellikleri ile de tüm iletişim ihtiyaçlarınız için en ideal telefon. Google Play Market üzerinden indirebilecek yüzbinlerce uygulama ile telefonunuzu kişiselleştirirken ve taşınabilir mobil ağ bağlantısı ile telefonunuzun internetini çevrenizdekilerle Wi-Fi üzerinden paylaşabilirsiniz.

Güçlü donanım ve minimal tasarım

Samsung Galaxy Ace La Fleur, Android işletim sistemi ve 800 MHZ işlemcisiyle, bir cep telefonunun ötesinde, tüm donanım ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vererek, her anınızda yanınızda olacak en güçlü aksesuarınız haline gelecek. Samsung Galaxy Ace La Fleur, geniş ve dokunmatik 3.5 inç HVGA ekranı sayesinde, zengin multimedya özelliklerini kusursuz görüntü seçenekleriyle birleştirerek, güçlü bir multimedya deneyimi vaat ediyor....

Sosyal ve 'trendy'

Galaxy Ace gelişmiş sosyal ağ seçenekleriyle, her an dijital dünyanın içinde yer almak isteyen cep telefonu kullanıcıları için mükemmel bir seçenek sunuyor. E-postalarınız, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız, rehber bilgileriniz, mesajlarınız gibi size özel bilgileri tek bir platform üzerinden düzenlemeye ve kontrol etmeye olanak tanıyan Social Hub özelliği, pratik ve kusursuz bir mobil deneyimi parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Samsung Galaxy Ace La Fleur, kullanıcılara Google servisler dünyasının da kapılarını aralıyor. Samsung Galaxy Ace La Fleur ile tüketiciler Google MapsTM, GtalkTM, Google SearchTM gibi hayatı kolaylaştıran Google mobil hizmetlerinden yararlanıyor.
 

Yorumlar