Bade İşçil Ufak Tefek Cinayetler'den ayrılıyor mu son bölümde neden yoktu?

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölümü dün akşam ekrana geldi. Ancak Bade İşçil dizide yoktu. Acaba İşçil Ufak Tefek Cinayetler'i bırakıyor mu?

Bade İşçil Ufak Tefek Cinayetler'den ayrılıyor mu son bölümde neden yoktu?

Ufak Tefek Cinayetler'in 15. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümü Oya ve Serhan'ın aşk sahneleriyle başladı. Sonunda birlikte olmaya karar veren Oya ve Serhan'ın kahvaltı hazırlarken yaşadıkları mutluluk izleyenleri ekrana kilitledi. Ancak işler çiçeği burnunda çift için pek de istedikleri gibi ilerlemedi. Oya ve Serhan ilişkilerini saklama konusunda yaşadıkları tartışmayla ayrıldılar. 

Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünde izleyenlerin gözünden kaçmayan bir detay daha vardı. Ufak Tefek Cinayetler'in geçen hafta yayınlanan 14. bölümünde Taylan'ın eve dönmesi için intihar girişiminde bulunan Pelin bu hafta ortalarda yoktu. Pelin'in hastanede olduğu yönünde bir senaryoyla ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünü izleyenler 'Bade İşçil nerede? Bade İşçil Ufak Tefek Cinayetler'den ayrılıyor mu?' sorularına yanıt arıyor. Bade İşçil'in neden son bölünde görünmediğine ilişkin Ay Yapım'dan henüz bir açıklama gelmedi. 

 

Yorumlar