Çukur dizisi Sena ve Mahsun ölüyor mu 60. bölüm 2. fragman kafa karıştırdı!

Çukur dizisinde Sena'nın ölüm sahnesiyle izleyenleri yasa boğdu. Yamaç Koçavalı'nın ve Mahsun'un dövüş sahnesinde apartmanın çatısından aşağı düşüyor.

Çukur dizisi Sena ve Mahsun ölüyor mu 60. bölüm 2. fragman kafa karıştırdı!

Çukur 60. bölüm 2. fragmanında kafalar karışmaya devam ediyor. Sena'nın ölümüyle Yamaç yıkılıyor. Mahsun'dan intikam almak için  teke tek bir apartmanın çatısında dövüşme sahnesi izleyiciye korku dolu anlar yaşatıyor. Sena'nın ölmesinin ardından Yamaç'ın çatıda Mahsun'la dövüşürken apartmanın çatısından düşmesi akıllara Mahsun ölüyor mu? sorusunu getirdi. Geçtiğimiz bölümde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz'in diziden ayrılmasının ardından Çukur dizisinde Mahsun karakterini canlandıran Berkay Ateş Çukur'dan ayrılıyor mu sorusunu getirdi! 

YENİ BÖLÜMDE NEFESLER YENİDEN TUTULUYOR!

Çukur 60. bölüm merakla beklenirken dizinin fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Çukur 60. bölüm 2. fragmanda Yamaç ve Mahsun'un bir apartmanıın çatısında dövüşme sahnesi damga vuruyor. Sena'nın ölümüyle büyük yıkıma uğrayan Yamaç Mahsun'dan intikam almak için dövüşüyor. Ancak çatıdan aşağıya ikilinin düşmesiyle akıllara Mahsun'un da diziye veda edeceğini getirdi. İşte Çukur 60. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

Ekranların fenonmen Ay Yapım imzalı Çukur 8 Nisan Pazartesi günü izleyenleri ekranlara kitlemeye devam ediyor. Çukur 60. bölüm 2. fragman tanıtımı yayınlandı. Sena'nın ölümüyle ortalığın daha çok karıştığı fenomen dizide hayranları şoke edecek bir sahne daha geliyor. Sena'yı arayan Yamaç'ın Mahsun'la karşılaştığı sahnede ikilinin dövüşmesi nefesleri kesecek.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mahsun'dan Sena'nın yerini öğrenmek isteyen Yamaç öfkeden deliye dönüyor. Yamaç ve Mahsun'un birbirlerini saldırdığı sahne gerilimi yükseltirken izleyenleri şoke eden ikilinin çatıdan beraber düşmesi ''Yamaç ve Mahsun'a ne olacak?'' sorusunu getiriyor.

yamaç ve mahsun çatıdan düşüyor

YAMAÇ VE MAHSUN KARŞI KARŞIYA!

İzleyenleri ekrana kilitleyen Çukur 2. sezon 27. bölümde Yamaç ve Selim'in Sena'yı bulmak için zamanla yarışacak. Yüzüklü'nün Sena'yla karşı karşıya gelmesiyle beklenmedik planını uygulaması tüm dengeleri değiştiriyor. Uluç'un Koçavalıların arkasından iş çevirerek değerli taşların Sedat'ların eline geçmesine yardımcı olmasıyla beraber İdris ve Meliha'nın geçmişine ait bazı sır Yüzüklü'yle ilgili bazı ipuçlarını gün yüzüne çıkarıyor. 

Mahsun'un peşine düşen Yamaç arasında yaşanacak aksiyon dolu karşılaşma nefesleri kesecek. Sena ve Yamaç'ı ayıramayacağını düşünen Mahsun'u büyük bir sürpriz bekliyor. 

YAMAÇ'IN SENA'YA VEDA SAHNESİ TÜYLERİN DİKEN DİKEN YAPTI!

Yamaç Sena'nın ölümüyle yıkılıyor. Sena'nın cansız bedenini Çukur'a getirmesiyle izleyenlerini göz yaşlarına boğuyor. Sena'nın cansız bedenini gören İdris Koçavalı, Vartolu ve Aliço'nun gözyaşları izleyenleri yasa boğuyor. Sena'yı öldüren yüzüklü kişi kim? Sena'yı kim öldürdü?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Berkay Ateş, Tansu Biçer, Hare Sürel, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, Serhat Özcan, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Yorumlar