Kadın son bölümde ölen kim 47. bölüm fragmanında Bahar bombası!

Kadın son bölümde neler oldu, kim öldü? Kadın son bölümde ölen kişinin Yeliz olduğu ortaya çıktı. Kadın 47. bölüm fragmanı ise Bahar'ın hali damga vuruyor.

Kadın son bölüm dün akşam FOX TV izleyenlerini ekrana kilitledi. Kadın 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 47. bölüm fragmanını haberimizdeki playerda izleyebilirsiniz. Ancak önce Kadın son bölümde ölen kim sorusuna ve dün gece dizinin 46. bölümünde yaşananlarla başlayalım. Kadın'da ölen kişi Yeliz çıktı. Bahar ve çocuklarını öldürmek için eve gelenler çıkan hengamede Yeliz'i vurdular. Kadın son bölümde Şirin'in Bahar'ı öldürmek isteyenlerin eve gittiğini bildiği sahnede ölenin Hatice olduğunu sandı. Kadın 46. bölüm fragmanında Enver'in acıyla bağırması ve Arif'in ellerinin kanlar içinde görmesi de ölenin Hatice olduğu izlenimini yaratmıştı. Ancak Kadın senaristleri izleyenlere ters köşe yaptı. Kadın son bölümde ölen Yeliz oldu. 

KADIN 47. BÖLÜM FRAGMANI

Öte yandan, Kadın 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun yıllar Sarp'ın yokluğunda çocukları, geçim sıkıntısı ve sağlık sorunlarıyla boğuşan Bahar yaşadıkları karşısında artık öfkesini saklamayan birine dönüşecek. Kadın 47. bölüm fragmanında Pırıl ve çocukların kaldıkları eve gelmesi Bahar'ın öfkelenmesine neden olacak. Sarp'la kavga eden ve gitmek isteyen Bahar, Sarp'ın sözlerine dayanamayıp ona tokat atacak.

Bir de Pırıl var. Çocuklarıyla birlikte Sarp ve Bahar'ın kaldıkları yere giden Pırıl, Bahar'a kendisinin mahsum olduğunu yaşananlarda suçunun olmadığını söyleyince hiç beklenmedik bir tepkiyle karşılacak. "Ben aptal bir kadın değilim" diyen Bahar, Pırıl'a kendisinin ve çocuklarının hayatta olduğunu bildiğini bildiğini söyledi. 

Yorumlar