Mucize Doktor 2. bölümde Ali'nin küçük çocuğun hayatını kurtardığı sahne göz yaşlarına boğdu!

Mucize Doktor dizisi 2. bölümde savant otizmli doktor Ali'nin küçük kızın hayatını kurtardığı sahne izleyenleri göz yaşlarına boğdu!

Mucize Doktor 2. bölümde Ali'nin küçük çocuğun hayatını kurtardığı sahne göz yaşlarına boğdu!

FoxTv'nin yeni dizisi Mucize Doktor 2. bölümüyle 19 Eylül perşembe akşamı izleyenleri göz yaşlarına boğdu! savant otizmli genç doktor Ali'nin küçük bir kızın hayatını kurtardığı sahne izleyenlerden tam not aldı. Yayınladığı ilk bölümden itibaren izleyenlerin dikkatini çeken Mucize Doktor dizisi konusu ile diğer dizilerden farkını ortaya koydu! Savant otizmli genç bir doktorun hayatını ve yaşadıklarını anlatan dizinin konusu ilgi çekti. geçtiğimiz akşam 2. bölümü yayınlanan Mucize Doktor'da öyle bir sahne vardı ki tüm izleyenleri göz yaşlarına boğdu!

Geçtiğimiz akşam Mucize Doktor'un 2. bölümü yayınlandı. Dizide otizmli genç doktor olan Ali'nin küçük bir çocuğunun hayatını kurtardığı sahne izleyenlerin nefesini kesti. Küçük çocuğun kurtarılması için büyük bir çaba harcayan ve kalp masajı yaparak hastaneye yetiştiren Ali doktorun sahnesi büyük beğeni topladı.

Küçük Çocuğun Hayatını Kurtardığı Sahne Büyük Beğeni Topladı!

MF Yapımı imzalı Mucize Doktor dizisi sıradışı hikayesi ile izleyenlerden büyük ilgi gördü. Savant Otizmli genç bir doktorun hayalleri ve sıradışı hayatını anlatan Mucize Doktor dizisi sosyal medyada büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz akşam 2. bölümünün yayınlanması ile doktor Ali Vefa'nın küçük bir çocuğun hayatını kurtardığı sahne izleyenlerden tam not aldı. 

The Good Doctor Dizisinden Uyarlandı!

Mucizde Doktor'un oyuncu kadrosunda, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi ünlü isimler yer alıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayan Mücize Doktor aslında 'The Good Doctor' dizisinden uyarlandı. Dizinin danışmanlığını ise Tohum Otizm Vakfı yaptı.

Yorumlar 1 yorum