Yasak Elma neden yayınlanmıyor ne zaman başlayacak?

Yasak Elma neden yayınlanmıyor? Yasak Elma ne zaman başlayacak soruları 2019 yılının başlamasından bu yana dizinin fanlarının gündeminde.

Yasak Elma neden yayınlanmıyor ne zaman başlayacak?

Yasak Elma dizisi bu akşamda yayınlanmıyor. Yasak Elma yeni bölümü bekleyenler Yasak Elma neden yayınlanmıyor, Yasak Elma ne zaman başlayacak 2019 sorularının yanıtlarını merak ediyor. Yılbaşı tatili nedeniyle ekrana 3 hafta ara veren diziler yavaş yavaş izleyiciyle buluşmaya başladı. Yasak Elma izleyenler Yasak Elma 29. bölümün bu akşam yayınlanmasını umuyordu. Ancak yapımcı şirket Yasak Elma 29. bölüm fragmanını yayınlamadığı gibi diziyi de 14 Ocak FOX TV yayın akışına koymadı. Yasak Elma'nın merakla beklenen 29. bölümünün yayınlanacağı tarih ise 21 Ocak Pazartesi olması bekleniyor. 

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yasak Elma dizisi son bölümü ile 24 Aralık Pazartesi akşamı FOX TV’de ekrana geldi. Yasak Elma son bölümde, Halit ile ayrılmaya karar veren Yıldız, yasak aşkı Kemal'e geldiğinde büyük şok yaşamıştı. Kemal kapıyı açtığında Yıldız, içeride Halit ve kızı Zehra'yı gördü. Nikah masasında oturan Zehra Kemal'le mi evleniyor?

Yıldız eve döndüğünde Halit’e son bir şans vererek onun düzelmesini bekler. Halit’in onu anlamayışı ve ilişkileri için çabalamaması Yıldız’ı radikal bir karar almaya iter. Şirketteki yılbaşı partisine gelen sürpriz konuk Alihan’ı rahatsız eder. Zeynep ise Alihan’ın uyarılarını dinlemeyecektir. Ender ise Taşdemir olmanın keyfini sürerken Alihan ve Halit’in arasındaki gerginliğin nedenini araştırmak ister.

Yorumlar