Eda Ece Kimdir

Eda Ece kimdir merak ediliyor. Eda Ece'nin evli olup olmadığı da merak konusu. Yasak Elma dizisi oyuncusu Eda Ece, kariyerinde ilk kez bir boşrolde yer alıyor. Peki güzel oyuncu Eda Ece kim?

Eda Ece
-A A+

Eda Ece kimdir? Türk dizilerinin sarışın güzellerinden biri olan Eda Ece'nin biyografisi ve özel hayatı merak ediliyor. Özellikle oynadığı Yasak Elma dizisindeki Yıldız karakteriyle oyunculuğundan söz ettiren Eda Ece kimdir aslen nereli kaç yaşında, Eda Ece'nin annesi ve babası kim, Eda Ece'nin oynadığı filmler ve diziler ile Eda Ece'nin sevgilileri bilgilerini elmaelma.com olarak sizler için derledik. Ayrıca Eda Ece'nin boyu, kilosu, burcu ve gözrengiyle ilgili de detaylar burada. 

Eda Ece İnstgram hesabını da iyi kullanan oyunculardan biri. Yasak Elma dizisinin setinden fotoğraflar paylaşan Eda Ece dizinin beğenilmesiyle adından sıkça bahsedilmesinden yana mutlu görünüyor. Daha önce farklı projelerde de gördüğümüz Eda Ece son olarak Aşk-ı Memnu ile benzetilen FYasak Elma dizisinde Yıldız karakterini canlandırıyor. 

EDA ECE KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİDİR?

20 Haziran 1990 doğumlu olan Eda Ece 20 yaşında. Aslen İstanbullu olan Eda Ece. Eda Ece, Şişli Terakki Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde okudu. Eda Ece'nin annesi ev hanımı babası ise elektrik mühendisi. Kendisinden büyük 2 ablası bulunan Eda Ece ailenin en küçük kızı. 

Eda Ece Pis yedili

PİS YEDİLİ EDA ECE'NİN KARİYERİNİN DÖNÜM NOKTASI OLDU

2011 yılında Pis Yedili dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına başlayan Eda Ece, "Beni Böyle Sev", "İlişki Durumu Karışık" televizyon dizilerinde, "Kızım İçin", "Kocan Kadar Konuş", "Kocan Kadar Konuş Diriliş", "Görümce", "Deli Dumrul" ve "Yol Arkadaşım" sinema filmlerinde rol aldı.

Eda Ece son olarak, 2018 yılı Ocak ayında izleyiciyle buluşacak olan "Deliha 2” filminde rol aldı. 

EDA ECE SEVGİLİSİ NECATİ AKPINAR AŞKI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Eda Ece'nin sevgilisi film ve dizi yapımcısı Necati Akpınar. 2016'dan beri kameralardan uzak aşk yaşayan ikilinin arasındaki yaş farkı da uzun süre magazin gündemine konu olmuştu. Eda Ece ve sevgilisi Necati Akpınar arasında 28 yaş fark var. Özellikle ikili Necati Akpınar'ın bazı projelerde sevgilisi Eda Ece'yi oynatmasıyla gündeme gelmişti. 

Eda Ece Necati Akpınar ilişkisi

Eda Ece verdiği bir röportajda özel hayatına dair ipuçları vererek aşk ile ilgili düşüncelerini de anlatmıştı.

Eda Ece açıklamasında "Aşk çok değerli, çok hesapsız kitapsız, kalbinin sesini dinlediğin özel bir duygu. Ben beynimle değil her zaman kalbimle haraket ederim ve kalbime güvenirim. Karşındaki kişinin sana ne hissettirdiği, aranızdaki iletişim ve sevginin gücü diğer her detaydan daha önemli. Dış görünüş, kimlik, iş güç bunların hiçbiri aşkın konusu ya da belirleyici gücü olamaz. Karşındaki kişi ve sen nasıl hissediyorsan bütün mesele o histir" demişti.