Yüzyüze dizisi yayından kaldırılıyor mu?

Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun dizisi Yüz Yüze yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Show TV'nin yayın akışından çıkartılan Yüz Yüze dizisi bitti mi?

Yüzyüze dizisi yayından kaldırılıyor mu?

Sinem Kobal'ın Show TV'de yayınlanan dizisi Yüz Yüze ekrana veda ediyor. Yüz Yüze'nin 3. ve yeni bölümü de yayın akışından çıkartıldı. Perşembe akşaarı ekrana gelen Yüz Yüze dizisi reytinglerde büyük hayal kırıklığına uğramıştı. Tims&B'nin yapımcısı olduğu, başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun oynadığı dizi, Show TV'nin yayın akışından çıkartıldı. Çekimleri sona eren dizinin yerine bu hafta'Güldür Güldür Show'un tekrarı yayınlanacak. Yüz Yüze'nin stok olarak çekilen bölümlerinin ise yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli olmadı. Dizinin geçen hafta Perşembe akşamı ekrana gelen 2. bölümü reytinglerde Total grubunda 22. sırada, AB grubunda ise 19. sırada yer alabilmişti.

Yüz Yüze dizisinde Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’a, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik ediyordu.

Yorumlar