Zuhal Topal'la Sofrada perşembe günü kim kaç puan verdi neler oldu?

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 15 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal'la Sofrada'da yarışan gelin Dilek sushi hazırladı kayınvalideler şoka girdi. İşte puanlar.

Zuhal Topal'la Sofrada perşembe günü kim kaç puan verdi neler oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada bugün 58. bölümüyle ekran karşısında. Herkes Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusuna yanıt arıyor. 15 Kasım perşembe günü Zuhal Topal'ın günün gelinine verdiği puan ve Zuhal Topal'la Sofrada 59. bölümde yaşananların detayları elmaelma.com'da. Zuhal Topal bugün yarışan geline kaç puan verdiği önemli zira haftanın birincisini Zuhal Topal'ın verdiği puan belirleyecek. Haftanın birincisi tam 10 bin TL ödül kazanacak. Zuhal Topal bugün yarışan gelin Dilek'e verdiği puan 7 oldu. Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yarışan gelin ve kaynana sık sık ünlü sunucuyu şaşırttı. Hatta hazırlıklar sırasında duydukları Zuhal Topal'ı şaka yollu bayılttı. Bugün yarışan Nezihe Hanım'ın gelini Dilek sıradışı bir menüyle yarıştı. Konuklarına zeytinyağlı pırasa ve sushi yapan Dilek masada kimseyi memnun edemedi. Konuklarına limonlu kek de yapan Dilek kek kalıbının azizliğine uğradı. Keki biraz yanan Dilek kalıptan keki çıkarmakta zorlandı. O sırada Kadriye hanım mutfağa girip günün geliniyle dalga geçince Nezihe hanım fena sinirlendi. Kadriye hanımın Dilek'e dalga geçmesi üzerine Zuhal Topal mutfağa gitmek zorunda kaldı. 

Zuhal Topal'la Sofrada 59. bölümünde Nezihe hanımın gelini Dilek menüsündeki her şeyi zamanında yetiştirdi. Pazartesi gününden bu yana sofrada çay isteyen Karadenizli kayınvalide Meryem hanım bugün yine çay talebinde bulundu. Çayı yine hazırlandı. Zuhal Topal'la Sofrada perşembe günkü gelin Dilek kayınvalidelerden 13 puan aldı. Zuhal Topal'ın verdiği 7 puanla Dilek'in toplam puanı 20 oldu. İşte kayınvalidelerin Dilek'e verdiği puanlar...

Aslı hanım 5, Meryem hanım 4, Kadriye hanım 2, Ayşe hanım 2. 

Zuhal Topa'la sofrada

KADRİYE HANIM'IN VERDİĞİ 9 PUAN KAVGA ÇIKARDI

Öte yandan bugünkü sofrada tek konu Kadriye Hanım'ın Ayşe Hanım'ın gelini Dilek'e verdiği 22 puandı. Aslı hanım ve Meryem hanım, Kadriye hanımın gelininin kazanamayacağını anlayınca iyi anlaştığı Aslı hanıma yüksek puan verdiğini söyledi. Asıl hanım ise gelinin menüsünün hem lezzetli hem de zahmetli olduğunu aldığı puanı hak ettiğini söyledi. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 58. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU. 

Zuhal Topal'la Sofrada'nın çarşamba günkü gelini enerjisiyle herkesi şaşırttı. Yemek yaparken heyecandan sık sık çığlıklar atan gelin... Zuhal Topal'ı da yerinden sıçrattı. Zuhal Topal'la Sofrada çarşamba günkü gelin Dilek kayınvalidelerden 22 puan aldı. Zuhal Topal'ın verdiği 8 puanla Dilek'in toplam puanı 30 oldu. İşte kayınvalidelerin Dilek'e verdiği puanlar...

Aslı hanım 4, Nezihe hanım 5, Meryem hanım 4, Kadriye hanım 9.

Zuhal Topal'la Sofrada kaç puan verdi 14 kasım 2018 çarşamba

KADRİYE HANIM MERYEM HANIM'A 'TEYZE' DEYİNCE...

Öte yandan Zuhal Topal'la Sofrada'nın 58. bölümüne Meryem ve Kadriye hanımın tartışması damga vurdu. Yemek sırasında yan yana oturan Meryem hanım ve Kadriye hanım arasında tansiyon gerildi. Kadriye hanım konuşması sırasında 'Meryem teyzeden negatif enerji alıyorum' deyince ortalık karıştı. Meryem hanım Kadriye hanımın kendisini ve gelinini kıskandığını ondan böyle şeyler söylediğini anlattı. Masada kıyamet koptu. 

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi 14 kasım 2018 çarşamba

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 57. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU? 

Dünkü programda yarışan Yeliz, yürekleri ağza getirmişti. Gelin Yeliz, yoğurtlu buğday çorbası için buğdaylarını düdüklü tencerede haşlamayı tercih etti. Ancak düdüklü tencerenin havasını yeterince çıkarmadan kapağı açınca mutfakta patlama oldu ve tüm su mutfağa saçıldı. O anlarda Yeliz'in yanında olan Zuhal Topal'ın da yüreği ağzına geldi. Kaynar suyun üzerine sıçradığı Yeliz'in kolu yandı. Zuhal Topal'la Sofrada ekibi günün gelinini acilen hastaneye götürdü ve tedaviye alındı. Kayınvalide yardımıyla Yeliz yemeklerini tamamladı.

Zuhal Topal'la sofrada salı günü

GALOŞ KRİZİ GELİNİ ÇILDIRTTI

4 aylık bebeği olan Yeliz evin temizliği konusunda fazla titiz davranınca kayınvalidelerin tepkisine neden oldu. Evin girişinde Yeliz tüm kayınvalidelerin galoş giymesini istedi. Programdan önce alışveriş sırasında ise 'galoş giymeyen kayınvalidenin yemeğini kapının önünde servis ederim' dedi. Ancak iş kayınvalidelerle karşılaşınca değişti. Hiçbir kayınvalide galoş giymeyi kabul etmedi. Yeliz her ne derse desin kayınvalideleri ikna edemedi. En sonunda sinirlenen Yeliz, çocuğunun bir enfeksiyon kaptığını ve yoğun bakımda yatmak zorunda kaldığını kayınvalidelerin anlayışsız davranmasından dolayı sinirlendiğini söyledi. 

ZUHAL TOPAL YELİZ'E KAÇ PUAN VERDİ?

Zuhal Topal'la Sofrada salı günkü gelin Yeliz kayınvalidelerden 18 puan almıştı. Zuhal Topal'ın verdiği 8 puanla Yeliz'in toplam puanı 26 oldu. İşte kayınvalidelerin Yeliz'e verdiği puanlar ise şöyleydi: 

Nezihe hanım 5, Kadriye Hanım 2, Ayşe Hanım 6 ve Aslı hanım 5. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 56. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU KİM KAÇ PUAN VERDİ?

Zuhal Topal'la Sofrada 56. bölümde yarışan gelin Kadriye hanımın gelini Suna idi. Suna balıklı bir menüyle dün misafirlerinin karşısına çıkmıştı. Suna'nın yemeklerini beğenmeyen kayınvalideler puanlar konusunda da kıt davranmışlardı. Özellikle tatlısı yanık olan Suna'ya kayınvalideler şu puanları vermişti:

Nezihe 3, Meryem 3, Ayşe 4, Aslı 3. 12 Kasım Pazartesi günkü Zuhal Topal'la Sofrada'da yarışan Suna'ya Zuhal Topal 6 puan verdi. Zuhal Topal'la Sofrada'da ilk gün yarışan Suna'nın toplam puanı 18 olmuştu. 

KAPININ TOZUNA BAKAN KAYNANA SOFRAYI KARIŞTIRDI

Zuhal Topal'la Sofrada programında kayınvalidelerin mutfakları gezmesi, evin dekorasyonunu eleştirmelerine herkes alıştı. Ancak Zuhal Topal'la Sofrada'nın 56. bölümüne katılan bir kaynana sınırları zorlamıştı. Nezihe hanım kapının üzerinde toz var mı diye kalkan kaynana elini kapını üzerine sürdü ve ortalık birbirine girdi. Ev sahibi kayınvalidenin engelleme çabaları ise sonuçsuz kaldı.

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi 12 Kasım 2018

Kayınvalideler Nezihe hanımı eleştirseler de sonuç değişmedi. İnaçcı kayınvalide tüm hafta gelinlerin evlerinde toz kontrolü yapacağını söyledi. Kayınvalideler 'kapının yemekle ne alakası var, çok yapmacık' diye eleştirirken, Nezihe hanım "Gelinler hazırlıklı olsun titiz olsun" demişti.

 

Yorumlar