Zuhal Topal'la Sofrada salı günü kim kaç puan verdi neler oldu?

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 13 Kasım Salı günü Zuhal Topal'la Sofrada'da yarışan gelin Yeliz büyük kaza atlattı, düdüklü tencere patladı. Peki puanlar ne?

Zuhal Topal'la Sofrada salı günü kim kaç puan verdi neler oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada bugün 57. bölümüyle ekran karşısındaydı. Herkes Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusuna yanıt arıyor. 13 Kasım salı günü Zuhal Topal'ın günün gelinine verdiği puan ve Zuhal Topal'la Sofrada 57. bölümde yaşananların detayları elmaelma.com'da. Zuhal Topal bugün yarışan gelin Yeliz'e kaç puan verdiği önemli zira haftanın birincisini Zuhal Topal'ın verdiğ puan belirleyecek. Zuhal Topal bugün yarışan gelin Yeliz'e 8 puan verdi. Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yarışan gelin ve kaynana sık sık ünlü sunucuyu şaşırttı. Torununa bakan Meryem hanım ile gelini Yeliz'in çocuk bakımı konusunda yaşadıkları anlaşmazlıkları anlatması ve gelin kaynana arasındaki zıtlaşmalar Zuhal Topal'ı şaşırttı. Öte yandan 13 Kasım salı günü yarışan gelin Yeliz'in menüsü de kayınvalideler tarafından basit bulundu. Zuhal Topal'la Sofrada 57. bölümünde Meryem hanımın gelini Yeliz'in menüsünde Yoğurtlu buğday çorbası, kıymalı-patatesli börek, karnabahar salatası, sebzeli et ve meyveli rulo pasta vardı. Ayrıca Karadenizli olan Meryem hanımın isteği üzerine menüye çay da eklendi. Misafirlere kayınvalide Meryem hanım Karadeniz lezzeti olan muhlama da yaptı. Zuhal Topal'la Sofrada salı günkü gelin Yeliz kayınvalidelerden 18 puan aldı. Zuhal Topal'ın verdiği 8 puanla Yeliz'in toplam puanı 26 oldu. İşte kayınvalidelerin Yeliz'e verdiği puanlar...

Nezihe hanım 5, Kadriye Hanım 2, Ayşe Hanım 6 ve Aslı hanım 5. 

DÜDÜKLÜ TENCERE PATLAYINCA...

Öte yandan, programda yürekleri ağza getiren bir kaza da meydana geldi. Gelin Yeliz, yoğurtlu buğday çorbası için buğdaylarını düdüklü tencerede haşlamayı tercih etti. Ancak düdüklü tencerenin havasını yeterince çıkarmadan kapağı açınca mutfakta patlama oldu ve tüm su mutfağa saçıldı. O anlarda Yeliz'in yanında olan Zuhal Topal'ın da yüreği ağzına geldi. Kaynar suyun üzerine sıçradığı Yeliz'in kolu yandı. Zuhal Topal'la Sofrada ekibi günün gelinini acilen hastaneye götürdü ve tedaviye alındı. Kayınvalide yardımıyla Yeliz yemeklerini tamamladı.

Zuhal Topal'la sofrada salı günü

GALOŞ KRİZİ ÇIKTI

4 aylık bebeği olan Yeliz evin temizliği konusunda fazla titiz davranınca kayınvalidelerin tepkisine neden oldu. Evin girişinde Yeliz tüm kayınvalidelerin galoş giymesini istedi. Programdan önce alışveriş sırasında ise 'galoş giymeyen kayınvalidenin yemeğini kapının önünde servis ederim' dedi. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 56. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU KİM KAÇ PUAN VERDİ?

Zuhal Topal'la Sofrada 56. bölümde yarışan gelin Kadriye hanımın gelini Suna idi. Suna balıklı bir menüyle dün misafirlerinin karşısına çıkmıştı. Suna'nın yemeklerini beğenmeyen kayınvalideler puanlar konusunda da kıt davranmışlardı. Özellikle tatlısı yanık olan Suna'ya kayınvalideler şu puanları vermişti:

Nezihe 3, Meryem 3, Ayşe 4, Aslı 3. 12 Kasım Pazartesi günkü Zuhal Topal'la Sofrada'da yarışan Suna'ya Zuhal Topal 6 puan verdi. Zuhal Topal'la Sofrada'da ilk gün yarışan Suna'nın toplam puanı 18 olmuştu. 

KAPININ TOZUNA BAKAN KAYNANA SOFRAYI KARIŞTIRDI

Zuhal Topal'la Sofrada programında kayınvalidelerin mutfakları gezmesi, evin dekorasyonunu eleştirmelerine herkes alıştı. Ancak Zuhal Topal'la Sofrada'nın 56. bölümüne katılan bir kaynana sınırları zorlamıştı. Nezihe hanım kapının üzerinde toz var mı diye kalkan kaynana elini kapını üzerine sürdü ve ortalık birbirine girdi. Ev sahibi kayınvalidenin engelleme çabaları ise sonuçsuz kaldı.

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi 12 Kasım 2018

Kayınvalideler Nezihe hanımı eleştirseler de sonuç değişmedi. İnaçcı kayınvalide tüm hafta gelinlerin evlerinde toz kontrolü yapacağını söyledi. Kayınvalideler 'kapının yemekle ne alakası var, çok yapmacık' diye eleştirirken, Nezihe hanım "Gelinler hazırlıklı olsun titiz olsun" demişti.

 

Yorumlar