24 yaşındaki Kadir Ezildi Fox Tv'de Temizlik Benim İşim programını sunacak!

TLC Türkiye kanalında Temizlik Avcıları adı ile duyuran 24 yaşındaki fenomen yarışmacı Temizlik Benim İşim Adlı programın sunucusu olacak!

24 yaşındaki Kadir Ezildi Fox Tv'de Temizlik Benim İşim programını sunacak!

TLC Türkiye'de Temizlik Avcıları adlı programda fenomen yarışmacılardan olan 24 yaşındaki Kadir Ezildi FOx TV'de yayınlanacak olan Temizlik Benim İşim Adlı programın sunuculuğunu yapacak. Yarışma programında yaptığı temizlik ile hayrete düşüren Kadir Ezildi renkli karakteri ile aranan isimler arasında yer aldı. Eylül ayında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan sunuculuğunu Kadir Ezildi'nin üstleneceği program bayramdan sonra izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Katıldığı temizlik programında renkli karakteri ve hayrete düşüren temizliği ile sık sık adından bahsettiren 24 yaşındaki Kadir Ezildi sunucu oluyor! TLC Türkiye'de yayınlanan Temizlik Avcıları adlı program Fox Tv ekranlarında Temizlik Benim İşim adlı yarışma programı ile transfer oldu. Eylül ayında izleyiciyle buluşacak olan programın sunucusu Kadir Ezildi oldu.

Sosyal Medya Hesabından Yeni İşini Duyurdu!

Lise dönemlerinde başlayan temizlik takıntısı ve aile arasında çektiği videolar ile sosyal medyada oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kadir Ezildi program için işinden ayrıldığını söylemişti. Yeni sezonda katıldığı programın sunuculuğunu üstlenecek olan Kadir Ezildi sosyal medya hesabından büyük sürprizi "Çok yakında Fox ekranlarında sizlerleyiz"  şeklinde duyurdu.

Kadir Ezildi Nereli? Kaç Yaşında Sevgilisi Var mı?

TLC Türkiye'de yayınlanan Temizlik Avcıları adlı program ile duyuran 24 yaşındaki 1995 doğumlu Kadir Ezildi İstanbul'da ailesi ile beraber yaşıyor. Katıldığı yarışma programında temizlik için, ''Elemini kederini atacaksın" sözleriyle büyük dikkat çekmişti.

Yorumlar