Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu göbek dekolteli kıyafetiyle alay konusu oldu!

Dün akşam eşi Levent Veziroğlu ile konsere giden oyuncu Nur Fettahoğlu'nun giydiği derin göbek dekolteli kıyafeti sosyal medyada alay konusu oldu.

Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu göbek dekolteli kıyafetiyle alay konusu oldu!

Muhteşem Yüzyıl dizisinde 'Mahidevran' karakteri ile hafızalara kazınan ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, dün akşam eşi Levent Veziroğlu ile bir konserde objektiflere takıldı. Ünlü oyuncunun giydiği derin göbek dekolteli kıyafeti sosyal medyada alay konusu oldu. Fettahoğlu'nun kıyafeti birçok takipçisi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. 

''ELBİSEYİ TERS GİYMİŞ''

Şimdilerde Kardeş Çocukları dizisinde başrol oynayan başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu, dün akşam eşi Levent Veziroğlu ile Bodrum'da bir konsere gitti. Güzel oyuncunun giydiği dekolteli kıyafet ise çok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Fettahoğlu'na, 'Elbiseyi ters giymiş', 'Çok çirkin bir elbise' ve 'Evdeki çarşafı mı giydin' tarzında birçok yorum yapıldı. 

 'Elbiseyi ters giymiş', 'Çok çirkin bir elbise' ve 'Evdeki çarşafı mı giydin'

GÜZELLİĞİYLE TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMİŞTİ 

Kızı ve eşiyle tatil yapan Fettahoğlu, önceki günde bir dergi için çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylamıştı. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncuya meslektaşı Hazal Kaya  "Vay maşallah" yorumunu yapmıştı.

 

Yorumlar