Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen'den Şeyma'ya kitap göndermesi!

Kitapla fotoğraf çekindiği fotoğrafı Instagram'a atınca Itır Esen'den Subaşı'na 'Kitaplar aksesuar değildir'' diyerek laf soktu!

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen'den Şeyma'ya kitap göndermesi!

Tv Kanal'ının sahibi Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen Ilıcalı'nın boşandığı eşşi Şeyma Subaşı'nın elinde kitapla fotoğraf çekindiği fotoğrafa ''Kitaplar aksesuar değildir'' diyerek laf soktu! Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilmesinin üzerine herhangi bir açıklama veya yalanlamada bulunmayan Itır Esen Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'na gönderme yaptı.

ELİNDE KİTAPLA PAYLAŞIM YAPTI

Acun Ilıcalı'nın geçitiğimiz sene boşandığı eşi Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde elinde kitap olan bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmıştı. Bunun üzerine adının Acun Ilıcalı ile aşk yaşıyor dedikodularının çıkması üzerine Itır Esen Subaşı'nın hedef alarak ''Kitaplar aksesuar değildir'' diyerek gönderme yaptı.

AŞK İDDİALARINI YALANLAMADILAR

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ve Miss Turkey 2017 yarışmasında tacı elinden alınan Itır Esen'le aşk yaşadığı dedikoduları yayılmış ve Ilıcalı ile Esen sosyal medyada birbirlerini yakın takibe almışlardı. Bunun üzeri ortaya atılan aşk yaşadıkları iddiaları üzerine herhangi bir açıklama yapmamışlardı.

ıtır esern şeyma subaşına kitap göndermesi

'KİTAPLAR AKSESUAR DEĞİLDİR'

Tüm bu gelişmelerin ardından Itır Esen, Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz yıl tek celsede boşandığı Şeyma Subaşı'na göndermede bulundu. Esen, sosyal medyada yeni akım olan kitapları aksesuar olarak kullanma modasına uyan Subaşı'na"Kitaplar aksesuar değildir" yorumuyla göndermede bulundu.?

 

Yorumlar