Itır Esen Kimdir

Itır Esen kimdir, kaç yaşında? 2017 Miss Turkey birincisi olan Itır Esen'in tacı neden elinden alındı, Itır Esen 15 Temmuz tweetinde ne yazdı? Itır Esen'in annesi, babası ve ailesi kim?

Itır Esen
-A A+

Itır Esen kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç? Itır Esen'in biyografisi 2017 Miss Turkey Güzellik yarışmasında birinci olması sonrası en çok arananlar listesine girmişti. Ancak Itır Esen'in daha çok tanınmasına neden olan 15 Temmuz şehitleri hakkında attığı tweet olmuştu. Zira Itır Esen'in 15 Temmuz şehitleri hakkında yazdıkları onun tacının geri alınmasına neden olmuştu. Itır Esen kimdir, kaç yaşında sorularının çokça arandığı bir diğer dönemde ünlü mankenin adının Acun Ilıcalı ile anılmaya başlamasıyla olmuştu. Biz de siz elmaelma.com okurları için Itır Esen kimdir, kaç yaşında, annesi, babası ve ailesi kim ne iş yapıyor soruları ile Itır Esen'in boyu ve kilosu kaç, Itır Esen'in sevgilileri ve Acun Ilıcalı ile olan aşk iddialarının detaylarını sizler için derledik.

1999 İstanbul doğumlu olan Itır Esen, İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi. Ünlü isimler ve markalar için podyuma çıkan Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde boy gösterdi. 1999 doğumlu olan Itır Esen, 20 yaşında. Seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu olan Itır Esen, Yeşilçam'ın sarışın güzellerinden Itır Esen'in de yeğeni. Itır Esen, Mıss Turkey 2017'de Türkiye güzeli seçildi. Ancak Itır Esen yarışmada birinci olmasına karşın tacı elinden alındı. Itır Esen'in tacının elinden alınmasının nedeni ise genç mankenin 15 Temmuz Şehitleri hakkında attığı bir tweetti. 

Itır Esen'in halası oyuncu Itır EsenItır Esen, Yeşilçam'ın ünlü yüzlerinden oyuncu Itır Esen'in de yeğeni. 

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN REGL TWEETİ ATMIŞTI

Itır Esen, 15 Temmuz'un yıldönümünde Twitter hesabından, “15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum” mesajını paylaşmıştı. Tweetin ortaya çıkması sonrası Itır Esen'in tacı geri alındı ve hakkında şehitlere hakaretten dava açıldı. Duruşmada Itır Esen, "Tweet'i hakaret kastıyla paylaşmadım. Yanlış anlaşıldım” savunması yapmıştı. 

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu konuşulan Itır Esen hakkındaki davadan beraat etmişti ve duruşma sonrası şu açıklamayı yaparak özür dilemişti: "Yanlış anlaşıldığım için çok özür dilerim. Paylaşımımın bu şekilde anlaşılacağını düşünsem bu şekilde paylaşımda bulunmazdım. Amacım halkın sosyal bir kesimini aşağılamak değildi. Suçsuzum."

Itır Esen kimdir

ITIR ESEN ACUN ILICALI İDDİALARI

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisinin Itır Esen olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şeyma Subaşı'na benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Itır Esen ile Acun Ilıcalı'nın Dubai'ye tatile gittikleri, İstanbul'da da bir kaç mekanda görüntülendikleri konuşulmuştu. Aşk iddiaları sonrası Acun Ilıcalı ile Itır Esen arasındaki 29 yaş fark çok konuşulmuştu. 

1.78 boyunda olan Itır Esen, 54 kilo ve açık kahverengi gözlere sahip. 

Itır Esen boyu kilosu yaşı