Adriana Lima bağış için çırılçıplak soyundu!

Dünyaca ünlü model Adriana Lima bağış için çırılçıplak soyundu objektif karşısına geçti!

Adriana Lima bağış için çırılçıplak soyundu!

Dünyaca ünlü model Adriana Lima objektif karşısına geçip çırılçıplak poz verdi! Türkiye'nin ünlü yazarı Metin Hara ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Adriana Lima Instagram hesabından bu kez çırılçıplak çekilen fotoğrafını paylaştı. Son dönemlerde Metin Hara'dan ayrıldıktan sonra Türk iş insanı Emir uyar ile aşk yaşayan Lima sosyal medya paylaşımları ile yürek hoplatıyor. Son paylaşımı ile Türkiye'nin gündemine oturan 38 yaşındaki Adriana Lima'nın gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Türk yazar Metin Hara ile yaşadığı aşk ile günlerde magazin gündeminde konuşan dünyaca ünlü model Adriana Lima son olarak sosyal medya hesabında bağış için çırılçıplak poz verdi. Lima kendisinin bizzat yapacağı bağış için objektif karşısına çırılçıplak geçen Adriana Lima gönderisinin altına ''Paylaşmakta özgür ol'' notunu ekleyip paylaştı. 

225 Gülle Çıplak Poz Vermişti!

Adriana Lima geçtiğimiz günlerde yeni aşkı Emir Uyar'ın kendisine gönderdiği 225 gül ile çıplak pozunu sosyal medya hesabından paylaşarak, ''225 beni özel hissettiriyor'' notunu eklemişti.

adriana lima bağış için çırılçıplak soyundu

 

Yorumlar