Aleyna Tilki'nın 14 yaşındaki kardeşi Ayça oyuncu oldu!

Aleyna Tilki'nin 14 yaşındaki kardeşi Ayça Tilki kişisel gelişim üzerine kitap yazıp oyuncu oldu alası hakkında yaptığı itiraf şaşırttı!

Aleyna Tilki'nın 14 yaşındaki kardeşi Ayça oyuncu oldu!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki 14 yaşındaki kız kardeşi Ayça Tilki ablası hakkında yaptığı çarpıcı açıklamalarla dikkat çekti. Cuma günü vizyona girecek olan Masal Şatosu: Sihirli Davet adlı sinema filminde oynayan Ayça Tilki ablasının eski sevgililerini tekmelediğini itiraf etti. Şöhret basamaklarını ablası Aleyna Tilki gibi tek tek çıkan Ayça Tilki ablasının sevmediği eski sevgilileri hakkında yaptığı itiraf şaşırttı!

14 yaşında olmasına rağmen kişisel gelişim kitabı yazan Ayça Tilki aynı zamanda  bir roman yazıyor. Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin kız kardeşi Ayça tilki senaryo yazdığını söyleyerek ablasının sevmediği eski sevgililerini tekmelediğini itiraf etti.

''Bir kişisel gelişim kitabı, bir çocuk kitabı, bir de senaryom var. Bir de roman yazıyorum. Benim kalbim kin tutamıyor. İnsanlardan nefret edemiyorum. Biri hatalıysa bile önce nedenlerini soruyorum. İnsanlar da bilmeden başkalarını yargılamasın istiyorum. Her şeyin sevgiyle kazanılacağına inanıyorum. Kişisel gelişim kitabım tam da bunu anlatıyor.

Romanım bir kızın hikayesi olacak. Empati kurmayı çok seviyorum. Empati yapmak, bana göre karşımdaki kişiyi olduğu gibi anlamaktır. Bu şekilde düşünerek bir karakter oluşturdum. Senaryom da, şizofreniye bakış açımı anlatıyor.'' dedi.

Ablasına oldukça düşkün olduğunu belirten Ayça Tilki, ''Kolyelerim hep kilit ve anahtar şeklinde. Karakterimi sembolize ediyorlar. İrademin anahtarı bir tek bende var. Küçüklüğümde ablamın sevgilileri benden çok çekmişti. Sevmediysem ablamın görmediği yerde tekmeyi geçirirdim. Şimdi de öyle biri hayatına girse müdahale ederim.

kıskanıyorum." şeklinde konuştu

Yorumlar