Arda Turan Berkay Şahin'in eşine yaptığı skandalla kendi kariyerini bitirdi!

Arda Turan Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'le yaşanan olaylardan sonra kendi kariyerinde düşüşe doğru imza attı! Bundan sonra ne olacak?

Arda Turan Berkay Şahin'in eşine yaptığı skandalla kendi kariyerini bitirdi!
-A A+

Bir dönem futbolda ülkemizi temsil eden Arda Turan artık rezaletleriyle anılıyor! Futbola başladığı ve Bayrampaşa öyküsüyle herkesi etkileyen, zafer basamaklarını tek tek çıkan Arda Turan, Berkay Şahin'e yumruk attıktan sonra bir çok ünlüden ve hayranlarından büyük tepkiler aldı.

Arda Turan Bayrampaşa'da durumu iyi olmayan bir ailenin çocuğu olarak büyüdü. Futbola olan tutkusu onu yavaş yavaş zirveye taşıdı. İlk olarak Türkiye'nin gönlünü feth eden ünlü futbolcu ilerleyen aşamalarda Avrupa'nın en büyük kulüplerinde oynama şansını elde etti! Bir çok çocuğun hayali olan Turan,  Milli Takımın yıldızı olmuştu. Ancak şimdiyse sadece rezaletleriyle anılan Turan son yaptığı olayla kendi kariyerine düşüşe giden yolda büyük bir imza attı! Ünlü popçu Berkay Şahine attığı yumrukla skandallarının en büyüğünü yaşadı.

SON ZAMANLARDA ARDA TURAN'I NASIL TANIYORUZ?

Sosyal medyada Ebru Şallı ve Cansel Çördük'le yazışmaları sosyal medyaya yayılmıştı. Aslıhan Doğan ile evlilik öncesinde sürekli olarak aldatığı iddia edilmişti. İhanet yüzünden Arda Turan ve Aslıhan Doğan tam olarak 6 kez ayrılıp barıştılar.

Milli takım kampında prim pazarlığı skandalını yazan gazeteci Bilal Meşe'ye 2017'de Milli Takım'ın Makedonya maçı sonrası uçakta "Ben adamım ulan" diye saldırıp kafa attı. Bu olaydan sonra milli takım kariyeri sona erdi.
Bir mekan çıkışı eşine düğünleriyle ilgili soru soran gazeteciye, "Senin kafanı gözünü kırarım, eşimle konuşuyorsun" diye bağırmıştı ki, geçtiğimiz gün popçu Berkay'ın eşine söylediklerini artık hepimiz biliyoruz.

4 Mayıs 2018'de Başakşehir-Sivasspor maçında yardımcı hakem Erdinç Sezertam'ın üzerine yürüdü. kendisine kırmızı kart veren hakem Yaşar kemal Uğurlu'ya yumruğunu gösterdi. 13 maç ceza aldı. Hâlâ oynayamıyor.

KENDİ KARİYERİNİ BİTİRİYOR!

Barcelona'ya 34 milyon Euro'ya transfer olmuştu. Ocak 2017'de piyasa değeri 28 milyon Euro'ydu. 1.5 yılda sadece skandallar ile anıldı. Yüzde 85.7'lik kayba uğradı. Şu an piyasa değeri 4 milyon Euro.

 

 

 

1 Yorum
bir adama değerinden fazla fiyat biçersen sonu budur...