Özlem Ada Şahin Kimdir

Özlem Ada Şahin kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli? Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin biyografisinin detayları elmaelma.com'da. 27 yaşında olan Özlem Ada Şahin'in hayatı.

Özlem Ada Şahin
-A A+

Özlem Ada Şahin kimdir? Özlem Ada Şahin aslen nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorulanın yanıtları ile Özlem Ada Şahin'in Berkay ile olan evliliği ve Özlem Ada Şahin'in kızı Arya'nın fotoğraflarına Özlem Ada Şahin biyografisinden ulaşabilirsiniz. Özlem Ada Şahin 29 Ekim 1991 Balıkesir doğumlu. Aslen Yugoslavya kökenli olan Özlem Ada Şahin 27 yaşında. 1.80 boyundaki Özlem Ada Şahin'i Türkiye şarkıcı Berkay ile olan evliliğiyle tanıdı.

Yenitepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan Özlem Ada Şahin, aynı üniversitede halen İşletme eğitim görmekte. İyi derecede İngilizce bilen Özlem Ada Şahin, İspanyolca da konuşabiliyor. Özlem Ada Şahin çocukluğunda bale eğitimi almış ve çocukluğundan beri modellik yapmak istemiş. 1.80 boyundaki Özlem Ada Şahin birçok firmanın defilesine çıkarak hayallerini gerçekleştirmiş bir isim. 

ÖZLEM ADA ŞAHİN MUHTEŞEM YÜZYIL'LA EKRANLARA ÇIKMIŞTI

Özlem Ada Şahin, 2011 yılında ekranlara gelen başrollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre’nin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariye rolüne hayat verdi.

ÖZLEM ADA ŞAHİN BERKAY EVLİLİĞİ

Özlem Ada Şahin, 2016 Şubat ayında ünlü popçu Berkay Şahin ile büyük bir aşka yelken açarak magazin gündeminin merak ettiği isimlerden biri haline gelmişti. Berkay ile Özlem Ada Şahin birlikteliklerini Eylül 2016'da evlilikle taçlandırdı. Çiftin temmuz 2017’de bir kızları oldu ve kızlarına Arya ismini verdiler.

Özlem Ada Şahin kimdir aslen nereli kaç yaşıda ne iş yapıyor

ÖZLEM ADA ŞAHİN ARDA TURAN SKANDALI

Özlem Ada Şahin'in evliliği sonrası podyumları ve ekranları bırakmıştı. Kendine ait beslenme ve sağlıklı yaşam merkezi açan Özlem Ada Şahin, bir yandan ticaretle uğraşıyor diğer yandan da kızını yetiştiriyordu. Magazin gündeminden uzak yaşayan Özlem Ada Şahin'in ismi 10 Ekim 2018'de Arda Turan'la eşi Berkay'ın kavgası sonrası yeniden magazin gündemine yerleşmişti. İddialara göre Arda Turan Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e sarkıntılık etmiş bunun üzerine Berkay'la kavga etmişti. Kavga sonucu Berkay'ın burnu kırılmıştı. O gün yaşananları Özlem Ada Şahin şöyle anlatmıştı:

"Bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direkt hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi?"

Arda Turan ise kavga iddialarını doğrulamış ancak kavga nedeniyle ilgili Özlem Ada Şahin'in yaptığı açıklamayı yalanlamıştı.