Ata Demirer ve kendisinden 26 yaş küçük sevgilisi Aslı Turanlı ayrıldı!

Ata Demirer ve kendisinden 26 yaş küçük sevgilisi Aslı Turanlı ayrıldı. İkili sosyal medya hesabından birbirlerini sildi.

Ata Demirer ve kendisinden 26 yaş küçük sevgilisi Aslı Turanlı ayrıldı!

Aralarındaki yaş farkı yüzünden eleştiri yağmuruna tutulan 46 yaşındaki komedyen Ata Demirer ve kendisinden 26 yaş küçük olan Aslı Turanlı'nın aşkı kısa sürdü. İkili sosyal medya hesabından birbirlerini silerek takipten çıkardı. Beraber çekildikleri tüm fotoğrafları silen çiftin eleştirilere maruz kalan aşkı bitti. 

AŞKLARI KISA SÜRDÜ

İlişkilerini sosyal medya hesaplarından ilan eden ikiliden dün kötü haber geldi.Ata Demirer ile Aslı Turanlı Instagram'da birbirlerini takipten çıkardı. İkili bununla da kalmayıp birlikte çekildikleri fotoğrafları da sildi.

YAŞ FARKINI TİYE ALMIŞLARDI

İkili aralarındaki yaş farkını çektikleri eğlenceli bir video ile tiye almıştı. Videoyu Aslı Turanlı Instagram hesabından "Yıllar nasıl da geçiyor?" notuyla paylaştı.

''ÇOK FAZLA ORTAK NOKTAMIZ VAR'' DEMİŞTİ 

Ata Demirer'le olan ilişkisi hakkında konuşan Aslıhan Turanlı,"Bir süredir birbirimizi tanıyoruz. Çok fazla ortak noktamız var. Tiyatroyu, müziği, en çok da gülmeyi seviyoruz.Ata beni dinleyen, anlayan, bana öncelik veren biri. Dejenerasyondan uzak. Bana eski usul çıkma teklif etti. Güzel bir birlikteliğe başladık. Çok mutluyuz." demişti.

 

Yorumlar