Azra Akın anne oldu oğlunu kucağına alan Kainat Güzeli'nden ilk paylaşım!

Geçtiğimiz hafta oğlunu kucağına alan 2002 Türkiye eski güzeli Azra Akın'dan duygulandıran paylaşım geldi.

Azra Akın anne oldu oğlunu kucağına alan Kainat Güzeli'nden ilk paylaşım!

Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Azra Akın özel bir hastanede normal doğumla bebeğini dünyaya getirdi. Yaşadığı duygunun benzersiz bir duygu olduğunu anlatan Azra Akın'dan ilk paylaşım geldi. Akın, ,"Bir hafta önce bugün oğlumuz Demir'i kucağımıza almanın mutluluğunu yaşadık. Gercekten benzersiz bir duygu. Bebek, anne ve baba iyi ve sağlıklı. İyi dileklerini ileten herkese çok çok teşekkür ederiz. Azra ve Atakan" notuyla sevenlerine teşekkür etti.

AZRA AKIN'DAN İLK PAYLAŞIM GELDİ 

Geçtiğimiz yıl Trakya'nın ünlü toprak ağalarından Ahmet Koru'nun oğlu Atakan Koru ile Trakya'ya özgü kır düğününde dünya evine giren 2002 Kainat güzeli Azra Akın, ilk bebeğinin dünyaya gelmesiyle büyük mutluluk yaşıyor.İstanbul'da özel bir hastanede normal doğumla bebeğine kavuşan Azra Akın'dan ilk paylaşım geldi.

"GERÇEKTEN BENZERSİZ BİR DUYGU"

Doğumdan bir hafta sonra duygusal paylaşım yapan Türkiye güzeli,"Bir hafta önce bugün oğlumuz Demir'i kucağımıza almanın mutluluğunu yaşadık. Gercekten benzersiz bir duygu. Bebek, anne ve baba iyi ve sağlıklı. İyi dileklerini ileten herkese çok çok teşekkür ederiz. Azra ve Atakan" notuyla sevenlerine teşekkür etti. Arzum Onan ve Ebru Şallı, sevinçlerini paylaşımın altına yorum yaparak dile getirdi.

İşte o paylaşım...

oglunu kucagına alan azra akından ılk paylasım

Yorumlar