Haluk Levent Sıla ile fotoğraf paylaştı günler sonra ortaya çıktı!

Oyuncu Ahmet Kural'ın kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Sıla günler sonra ortaya çıktı. Haluk Levent, Sıla ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı!

Haluk Levent Sıla ile fotoğraf paylaştı günler sonra ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Sıla ve Ahmet Kural kavgası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şarkıcı Sıla, Ahmet Kural'ın kendisini dövdüğünü iddia etmiş, Kural'dan davacı olmuştu. Sıla yaşanan olayların ardından uzun bir süredir sessizliğini koruyordu. Haluk Levent, Sıla ile çekildiği fotoğrafı "Gözlerin hep gülsün, hep gülsün" notuyla paylaştı. Haluk Levent'in paylaşımına anında yorum yağdı. Bir takipçisi Levent'in paylaşımına, ''Haluk Levent farkı bu işte'' yorumunu yaptı. 

GÜNLER SONRA ORTAYA ÇIKTI 

Şiddet gördüğü gerekçesiyle ayrıldığı ve mahkemelik olduğu sevgilisi Ahmet Kural'ın ardından sessizliğe bürünen şarkıcı Sıla, günler sonra ortaya çıktı. Yaptığı yardımlarla gönülleri fetheden Haluk Levent, Sıla ile çekilmiş fotoğrafını twitter hesabından paylaştı. Haluk Levent, "Gözlerin hep gülsün, hep gülsün" notunu düştü.

''HALUK LEVENT FARKI BU İŞTE''

Haluk Levent'in paylaşımına anında yorum yağdı. Takipçileri, Levent'in paylaşımına,"Ya bu kıza sahip çık AHBAP üye yap", bu fotodan düet gelir mi acaba haluk abi, güzel bir destek Haluk Levent farki bu iste" yorumlarını yaptı.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Sıla, sevgilisi Ahmet Kural'ın kendisini dövdüğünü ve tehdit ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Kural'ın kendisini dakikalarca dövdüğünü ve ölümle tehdit ettiğini iddia eden Sıla, oyuncu için uzaklaştırma kararı aldırdı. Konu hakkında ifade veren Ahmet Kural ise hakkındaki iddiaları kabul etmedi. Savcılık, Sıla'nın darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olduğu Ahmet Kural hakkında "Kasten yaralama", "Tehdit", "Hakaret" suçlarından yürütülen soruşturma dosyasını, Uzlaştırma Bürosu'na gönderdi.

İşte o paylaşım;

sıla şiddet iddialarından sonra bakın ne paylastı

 

Yorumlar