Bahar Candan kimdir photoshop yapmayı unutunca alay konusu oldu!

Cesur paylaşımlarıyla ve ilginç danslarıyla gündemden düşmeyen Bahar Candan, aynadaki yansımasına photoshop yapmayı unutunca takipçilerinin diline düştü.

Bahar Candan kimdir photoshop yapmayı unutunca alay konusu oldu!

Bir moda programıyla adını duyuran Bahar Candan, cesur paylaşımlarıyla ve ilginç danslarıyla magazin gündeminden düşmüyor. Bahar Candan geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf paylaşmıştı. Takipçileri ise Candan'ın çok zayıfladığını acaba hastalığa mı yakalandı? sorusunu gündeme taşımıştı. Bahar Candan'ın foyası sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafla ortaya çıktı.Instagram hesabından paylaşım yapan Bahar Candan, aynadaki yansımasına photoshop yapmayı unutunca rezil oldu. Candan'ın paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Candan'ın bir takipçisi paylaşıma, "Ya bide anoreksiya ooldu filan diyorlardı. Bacaklara baksana tombul tombul." yorumunu yaptı.

AYNADAKİ YANSIMASINA PHOTOSHOP YAPMAYI UNUTTU 

Moda programındaki performansıyla adını duyuran Bahar Candan sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta aynadaki yansımasına photoshop yapmayı unutunca alay konusu oldu.

"BACAKLARA BAK TOMBUL TOMBUL"

Instagram hesabından paylaşım yapan Bahar Candan, aynadaki yansımasına photoshop yapmayı unutunca rezil oldu. Candan'ın paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Candan'ın bir takipçisi paylaşıma, "Ya bide anoreksiya ooldu filan diyorlardı. Bacaklara baksana tombul tombul." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ya herşeyi sahte bu kızın da." yorumunu yaptı.

ANOREKSİYA HASTALIĞINA YAKALANDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Instagram hesabından paylaşım yapan Bahar Candan'ın son hali takipçilerinin telaşlandırmıştı. Candan'ın son halini gören takipçilerinin akıllara, "Acaba zayıflık hastalığına mı yakalandı?" sorusunu getirmişti. Candan'ın bir takipçisi paylaşıma, "Bu ne hal böyle neredeyse öleceksin zayıflıktan." yorumunu yapmıştı. Başka bir takipçisi ise, "O nasıl karın öyle ya bence çok itici." yorumunu yapmıştı.

BAHAR CANDAN KİMDİR? 

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıfta okuyor ve avukat olmak istiyor. Sesi, tarzı ve kendine has kişiliğiyle sık sık magazin sayfalarına konu olan Bahar Candan, Elizitm isimli Instagram hesabında iddialı paylaşımlarda bulunuyor.

İşte o fotoğraf...

 

bahar candan takıpcılerının dılne dustu

Yorumlar