Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye olay gönderme 'Bana özeniyor!'

17 yaşında katıldığı bir moda programında adından bahsettiren Bahar Candan 2. sayfa programında Aleyna Tilki'ye gönderme yaptı! 'Bana özeniyor!'

Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye olay gönderme 'Bana özeniyor!'

Bahar Candan Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu program 2. Sayfa programına konuk oldu. Bahar Candan, canlı yayında Aleyna Tilki hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu. 17 yaşındayken katıldığı bir moda yarışmasında yıldızı parlayan Bahar Candan aldığı kıyafetlerin bir çoğunu Aleyna Tilki'nin de aldığını iddia ederek kendisine özendiğini söyledi.

Genç popçu Aleyna Tilki'nin kendisini taklit ettiğini iddia eden Bahar Candan şaşırtan açıklamalarda bulundu.

ALDIĞIM KIYAFETLERİ ALIYOR!

Programda sunucuların "Aleyna, benim giydiklerimi giyiyor, sürekli beni takipte' demişsin öyle mi düşünüyorsun?" sorusu üzerine açıklama yapan Bahar Candan, şöyle konuştu: "Giysilerimi görünce öyle düşünüyorum. Örneğin bir markaya ait montum ve taytım vardıinsan görünce düşünüyor yani. Çokta ünlü bir kız takip ediyorum.

"ALEYNA BENDEN DAHA ÜNLÜ"

Benden daha ünlü bunu kabul edebilirim ama gördüğümde de anlıyorum. Arkadaşlarım sürekli 'Sana benziyor, senin gibi olmak istiyor' diyor."


"2 BİN TL HESAP ÖDEDİĞİM OLDU"

Canlı yayında özel hayatı hakkında da açıklamalarda bulundu. ''Son günlerde çok para harcamaya başladım. Yemek yediğim mekanlara 2 bin TL ödediğim oldu. Makarna ve deniz mahsulleri yiyorum. Bu hesap iki kişiye geliyor. Bazen ben ödüyorum ama genellikle Selin diye bir arkadaşım var o ödüyor.

"EVDEN 3-4 BİN TL İLE ÇIKIYORUM"

Ben tutumluyumdur, eskiden evden 100 TL 200 TL ile çıkıyordum. Şimdi 3 bin, 4 bin TL ile çıkıyorum. Bizim üç tane iş yerimiz var. Benim aileme şöyle yararım oldu. 17 yaşında popüler oldum. İnsanlar beni görmek için iş yerlerimize akın ediyorlar. Benim sayemde para kazanıyoruz. Ben de o yüzden para harcarken sıkıntı yaşamıyorum. Annem-babam sadece 'biraz daha az para harca' diyor.

"HAYATIMA GİRECEK KİŞİNİN MADDİ DURUMUN İYİ OLMASI LAZIM"

Eğer sevdiğim kişinin maddi durumu iyi değilse ben ona destek olurum. Arkasında dururum, iş yapmasını sağlarım. Açık konuşmak gerekirse hayatıma girecek kişinin maddi durumunun iyi olması lazım.''

 

Yorumlar