Gülşen Yüksel Salt Kimdir

Gülşen Yüksel kimdir? 2.Sayfa programının sunucularından Gülşen Yüksel Salt kimdir, aslen nereli, kaç yaşında soruları ile Gülşen Yüksel'in eşi Metin Salt kimdir ne iş yapıyor sorularının yanıtları.

Gülşen Yüksel Salt
-A A+

Gülşen Yüksel Salt kimdir kocası Metin Salt kimdir ne iş yapıyor soruları Gülşen Yüksel'in sunuculuğunu yaptığı 2. Sayfa programının popülerliğinin artmasıyla gündemde. Müge Dağıstanlı ile 2. Sayfa programını sunan Gülşen Yüksel aslen nereli kaç yaşında sorularının yanıtları merak ediliyor. Biz de elmaelma.com olarak Gülşen Yüksel'in biyografisinde Gülşen Yüksel Salt'ın mesleki kariyeri, 2. Sayfa programının detayları ile Gülşen Yüksel'in eşi Metin Salt kimdir, ne iş yapıyor, Gülşen Yüksel-Metin Salt düğününün detaylarını derledik. 24 Haziran 1977 yılında İstanbul’da doğan Gülşen Yüksel, aslen İstanbullu ve Yengeç burcudur. Gülşen Yüksel 1.64 boy ve 53 kilodur. Saç ve göz rengi kahverengi olan Gülşen Yüksel salt, ekranlara Müge Dağıstanlı ile birlikte sunduğu Renkli sayfalar programıyla çıktı. Bir dönem Vatan gazetesi magazin müdürü görevini de yürüten Gülşen Yüksel, ardından Sabah gazetesinde çalıştı. 2015 yılında ise Müge Dağıstanlı'yla birlikte  2. Sayfa adındaki programın sunuculunu yapmaya başladı.

GÜLŞEN YÜKSEL'İN EĞİTİM BİLGİLERİ

Renkli Sayfalar ve 2. Sayfa programlarıyla tanınan Gülşen Yüksel'in eğitimiyle ilgili pek bir bilgi yok.

GÜLŞEN YÜKSEL'İN EŞİ METİN SALT KİMDİR NE İŞ YAPIYOR?

Gülşen Yüksel ile Metin Salt, 21 Aralık 2012'de evlendi. Gülşen Yüksel'in kar altındaki düğünü o dönem magazin gündeminde bir hayli konuşulmuştu. Straplez, balık kesim krem rengi bir gelinlik giyen Gülşen Yüksel, uzun ve sade bir duvak seçmişti. 

Gülşen Yüksel'in eşi Metin Salt kimdir ne iş yapıyor karlar altındaki düğün fotoğrafları

Peki Gülşen Yüksel'in eşi Metin Salt ne iş yapıyor? Metin Salt Veysel grubunun teknoloji firması olan Vestek A.Ş’nin kurucusu aynı zamanda yöneticisi.Teknoloji firmalarında yöneticilik yapmasının yanı sıra aynı zamanda teknoloji alanında da köşe yazarlığı yapan Metin Salt, girişimcilik konularında mentorluk yapıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu olan Metin Salt aynı zamanda ODTÜ yüksek lisans sahibi. TÜBİTAK bünyesinde yürütülen bir çok teknoloji projesinde de Metin Salt yer aldı.

Profesyonel yönetici ve araştırmacı olan Metin Salt Türk Hava Kuvvetleri’nde görev yapmış. F 16 elektronik harp eğitim sistemi tasarım ve planlamasını HAVELSAN ile ortaklaşa çalışma ile gerçekleştirmiştir. Birçok dalda ödül alan Metin  Salt Türkiye’de tasarlanan ilk görüntü işleme yongası ve internet televizyonculuğunun ilk örnek uygulamasını gerçekleştiren ekiplerle çalışmış ve onlarla yöneticilik yapmıştır.

Gülşen Yüksel kimdir çocuğu var mı Metin Salt ile evliliğinedn

GÜLŞEN YÜKSEL'İN ÇOCUĞU VAR MI?

Gülşen Yüksel'in çocuğu var mı sorusu sık sık merak edilenler arasında. Bunun nedeni de sık sık ekranda Gülşen Yüksel'in karnının çıktığı yönündeki iddialar. Ancak Gülşen Yüksel'in bir çocuğu yok. Gülşen Yüksel, partneri Müge Dağıstanlı'nın aksine programda ara ara konuklarıyla yaptığı sohbetlerde çocuk sahibi olmak istediğini dile getiriyor.