Beren Saat Kenan Doğulu'yu aldattığı görüntüler şoke etti!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat için yasak aşk yaşadığı iddiası gündemde bomba etkisi yarattı!

Beren Saat Kenan Doğulu'yu aldattığı görüntüler şoke etti!

Bir süredir magazin gündeminin ilgi odağı haline gelen ünlü çiftlerden biri de Beren Saat ve Kenan Doğulu oldu. Kenan Doğulu ve Beren Saat'in evliliğinde sorunlar olduğu ve ikilinin boşanacakları iddiası magazin gündemini sarmıştı. Kenan Doğulu'nun bu yıl ki Harbiye konserinin hiç birine katılmayan Beren Saat'in Kenan Doğulu'yu aldattığı ve yasak aşk yaşadığı iddiası ortaya atıldı. Beren Saat'in olduğu iddia edilen bir fotoğrafın ortaya çıkmasıyla magazin dünyasında bomba etkisi yarattı!

Boşanacakları iddia edilen Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanma iddialarına herhangi bir yanıt vermesede Beren Saat'in yasak aşk yaşadığı iddia edilen bir fotoğrafın ortaya çıkmasıyla tüm gözler Beren Saat'in üzerinde toplandı.

Fotoğrafta bir adamla sarılmış ve arkadan çekilmiş fotoğraftaki kadının Beren Saat olduğu iddia edilen ve magagenius isimli sayfanın fotoğrafı paylaşarak, ''Çok ünlü artist kızımız problemli evliliğine noktayı koymuş gibi. Şimdi 'arkadaşız' derler" paylaşımı magazin dünyasını karıştırdı.

Beren Saat Yasak Aşk Mı Yaşıyor?

Fotoğrafta samimi görüntülenen iki çiftin fotoğrafına kısa sürede isim tahminleri geldi. Beren Saat'in saç şekline benzetilen fotoğrafa binlerce yorum geldi. İşte fotoğraftaki kadının Beren Saat olduğu iddia edilen o fotoğraf...

beren saatin yasak aşk yaşadığı fotoğraf

 

Yorumlar