Berkay'ın Arda Turan açıklaması helalleşirim ama...

Bir eğlence mekanında eşine sarkıntılık yapan Arda Turan tarafından, burnu kırılan ünlü şarkıcı Berkay Arda'yla ilgili açıklamalarda bulundu.

Berkay'ın Arda Turan açıklaması helalleşirim ama...
-A A+

Arda Turan geçtiğimiz günlerde Emirgan'da bir eğlence mekanına eğlenmeye gitmişti. Aynı mekanda bulunan şarkıcı Berkay'la bir süre sonra tartışmaya başlamışlardı ve Arda Turan Berkay'ın burnunu kırmıştı. Kavganın nedeni bir süre sonra ortaya çıktı. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan'ın kendisine sözlü tacizde bulunduğunu iddia etmişti. Hastaneye kaldırılan Berkay'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sanat camiaasından Arda Turan'a tepki, Berkay'a da destek gecikmedi.Ünlüler hastaneye akın etti. Burnu kırılan ünlü şarkıcı Berkay, Kenan Erçeyingöz'e Arda Turan'la ilgili açıklamalarda bulundu. 

arda turan

"SENİNLE HELALLEŞİRİM AMA ŞARTIM VAR"

Arda tarafından burnu kırılan Berkay, usta gazeteci Kenan Erçetingöz'e yaptığı açıklamada "Bana bir şey olmaz' diyen Arda Turan gününü görecek. Arda'ya 'Seninle helalleşirim ama şartım var' dedim. Şartım kamuoyundan özür dileyeceksin ve sonra seninle baş başa 20 dakika bir odada kalalım, ondan sonra her şeyi silerim' dedim. Bu konunun peşini bırakmayacağım. Araya girenlerin hepsine selamlarımı gönderiyorum. Bazılarının mafyatik hareketlerle bana bir şey olmaz havalarını da kimseye yedirmem." ifadelerini kullandı.

 BERKAY

ARDA TURAN'A EMNİYETE ÇAĞRILDI

Futbolcu Arda Turan, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ne gelerek ifade verdi. Yaklaşık 3 saat süren ifadenin ardından Arda Turan emniyetten ayrıldı. Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı, kasten yaralama ve silahla tehdit nedeniyle Arda Turan'ın yakalanmasını istedi. Ünlü futbolcu, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifade vermeye gitti. Yaklaşık 3 saat süren ifadenin ardından Arda Turan Emniyetten ayrıldı.

ARDA TURAN

ARDA TURAN DA ŞİKAYETTE BULUNDU

3 saat boyunca ifade veren Arda Turan'ın "Bende şikayetçiyim." diyerek şikayetçi olduğu ve Silahının incelemede olduğu ortaya çıktı.