Bülent Ersoy'dan Kermcan Durmaz'a destek geldi hoş karşılamıyorsak izlemeyecektik!

Sosyal medya hesabından paylaştığı mastürbasyon videosu ile eleştiri yağmuruna tutulan Kerimcan Durmaz'a usta sanatçı Bülent Ersoy'dan destek geldi.

Bülent Ersoy'dan Kermcan Durmaz'a destek geldi hoş karşılamıyorsak izlemeyecektik!

Geçtiğimiz günlerde mastürbasyon videosunu yayınlamasıyla gündeme bomba gibi düşen Kerimcan Durmaz birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ise Kerimcan Durmaz'a tepki gösterenlere ateş püskürdü. Diva, isim vermeden şu açıklamalarda bulundu: "Ben hiç bilmem fenomen menomen, şikayet etmeyi biliyorsak hoş karşılamıyorsak izlemeyecektik" açıklamalarında bulundu. 

BÜLENT ERSOY'DAN  OLAY BİR YORUM GELDİ

Kerimcan Durmaz, müstehcen videosunu sosyal medya hesabından yanlışlıkla paylaşmasının ardından magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Birkaç gündür gündemdeki yerini kaybeden Kerimcan Durmaz'a, Bülent Ersoy'dan olay bir yorum geldi.

"HOŞ KARŞILAMIYORSAK İZLEMEYECEKTİK"

Kerimcan Durmaz hakkında sorulan bir soru üzerine konuşan Bülent Ersoy, isim vermeden şu açıklamalarda bulundu: "Ben hiç bilmem fenomen menomen, şikayet etmeyi biliyorsak hoş karşılamıyorsak izlemeyecektik"

''ON MİLYON KİŞİ NİYE İZLİYOR,İZLEMESELERDİ''

 "Niye ona bu kadar paye verildi? İzleyeceksiniz o zaman. On milyon kişi niye izliyor, izlemeselerdi. Şimdi de şikayet etmesin kimse" diyerek devam eden Diva'nın bu açıklamalarına nasıl bir tepki geleceği merak konusu oldu. 

 Diva kerimcan'a tepki gösterenlere tepki gösterdi! . .

Yorumlar