Kerimcan Durmaz Kimdir

Kerimcan Durmaz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ablaları, annesi ve babası kim? Kerimcan Durmaz nasıl ünlü oldu, serveti ve Kerimcan Durmaz'ın evinin detayları ile mastürbasyon videosu skandalı.

Kerimcan Durmaz
-A A+

Kerimcan Durmaz kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ablaları Neşe Fişek ve Serap Akbudak kimdir ne iş yapıyor? Kerimcan Durmaz'ın anne ve babası kim? Instagram dünyasından şöhretliler arasına giren Kerimcan Durmaz kimdir sayfamızda ünlü fenomenin hem aile hayatının detaylarına hem de adının karıştığı mastüsbasyon videosu skandalının detaylarını bulabilirsiniz. Kerimcan Durmaz'ın biyografisinde ayrıca çok konuşulan servetinin detayları ile Kerimcan Durmaz'ın evinin görüntülerine de ulaşabilirsiniz. İşte Kerimcan Durmaz kimdir sorusunun siz elmaelma.com okurları için hazırladığımız en detaylı yanıtları...

Kerimcan Durmaz 2 Kasım 1994 doğumlu. 25 yaşındaki Kerimcan Durmaz İstanbul'da doğsa da aslen Balıkesir Akçaylı. Kerimcan Durmaz'ın asıl mesleği makyözlük. Lise eğitimi sonrası Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye giden Kerimcan Durmaz'ın şu sıralar mesleği DJ'lik aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni ve ara ara çeşitli şarkıları seslendiriyor. Kerimcan Durmaz'ın ünlü olması 2015 yılına denk geliyor. Sosyal medyada bir dönem çokça popüler olan Periscope ve Snapchat’te paylaştığı videolarla kısa sürede yüksek takipçi kitlesine ulaşan Kerimcan Durmaz, Instagram hesabıyla da aynı istikrarı sürdürdü. 

Mastürbasyon videosu Kerimcan Durmaz ablası Serap Akbudak

Kerimcan Durmaz'ın 3 kardeşler. Kerimcan Durmaz'ın ablalarından birinin adı Serap Akbudak, diğer ablasının ismi ise Neşe Fişek. Magazin gündemi Kerimcan Durmaz'ın ablası Serap Akbudak'ı tesettürlü oluşuyla gündeme getirmişti. Ailesini muhafazakar olarak tanımlayan Kerimcan Durmaz'ın ablası uzun süre tartışılmıştı.

Kerimcan Durmaz mastürbasyon videosu ve ablası neşe fişek kimdir

Kerimcan Durmaz'ın diğer ablası Neşe Fişek ise ünlü fenomenin profesyonel iş hayatının da bir parçası. Kerimcan Durmaz'ın ablası Neşe Fişek'in eşi Kerimcan Durmaz'ın menajerliğini yapıyor. 

KERİMCAN DURMAZ'IN ANNE VE BABASI KİM NE İŞ YAPIYORLAR?

Kerimcan Durmaz'ın anne ve babası da ara ara magazin gündemine gelen isimler. Kerimcan Durmaz'ın anne ve babası etkinliklerine de sık sık katılıyor. Kerimcan Durmaz'ın annesi ev hanımı babası ise restoran işletmecisi.

KERİMCAN DURMAZ İŞTE BENİM STİLİM GÜNLERİ

Kerimcan Durmaz'ı Türkiye'nin tanıması bir döneme damga vuran İşte Benim Stilim yarışmasına jüri olarak katılmasıyla oldu. 2016-2017 döneminde İşte Benim Stilim jürisi olan Kerimcan Durmaz, uğradığı saldırılarla da sık sık gündem olmuştu. 

30 Kasım 2016’da Samsun’da sahne aldığı bir mekânda LGBT’lere yönelik şiddete uğradı ve yaralandı.Durmaz, bazı köşe yazarları tarafından yalnızca cinsel yönelimi nedeniyle ünlü olduğu ve eşcinselliği “tek tipleştirdiği” gerekçesiyle eleştirildi.

Kerimcan Durmaz eşcinsel mi

KERİMCAN DURMAZ VUR BANA VE ABLAN STAR BEBEĞİM!

Kerimcan Durmaz'ı şöhretinin başlarında 'Ablan star bebeğim' sözü de ünlendirmişti. Sosyal medyada sık paylaşılan sözlerden biri olmuştu. Öte yandan Kerimcan Durmaz'ın Vur Bana adlı bir de single çalışması var. 

NE KADAR PARAM VAR BİLMİYORUM!

Sosyal medya üzerinden kazandığı paralar da Kerimcan Durmaz'ın en çok konuşulanları arasında. Verdiği bir röportajda Kerimcan Durmaz, servetinin ne kadar olduğu sorusuna "Paramın hesabını ben bile bilmiyorum artık bebeğim. Bir yerden sonra saymayı bıraktım" diyerek yanıt vermişti. 

Kerimcan Durmaz'ın evi

KERİMCAN DURMAZ'IN EVİ

Servetini bilmediğini açıklayan Kerimcan Durmaz'ın aylık kirası 25 bin TL olan bir de evi var. Demet Akalın'ın komşusu olan Kerimcan Durmaz'ın evinin mimari düzenlemesi için de 200 bin lira harcamıştı. Kerimcan Durmaz'ın evi 4 katlı ve 600 metrakereydi. Her ne kadar oturduğu villada kiracı da olma Kerimcan Durmaz tam bir gayrimenkul zengini. Röportajlarında kazancını ev alarak değerlendirdiğini saklamayan Kerimcan Durmaz en son İstanbul Maslak'ta bir rezidanstan 1.2 milyon liraya bir daire satın almıştı. 

Kerimcan Durmaz evi

KERİMCAN DURMAZ'IN UÇAKTA MASTÜRBASYON VİDEOSU

Kerimcan Durmaz'ın bir uçak yolculuğu sırasında, tuvalette çekilen ve pornografik içerikli mastürbasyon videosu ünlü fenomenin en çok konuşulduğu skandaldı. Instagram hikayesinde sadece bir kaç dakika kalan skandal video sonrası ünlüler ve Durmaz'ın takipçileri paylaşıma tepki göstermişti. 

Kısa süre sonra kaldırılan video ile ilgili Kerimcan Durmaz şu savunmayı yapmıştı:

 "Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek isterken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum. Bu video içeriğine benzer şekilde tarafıma sürekli olarak  farklı farklı hesaplardan uygunsuz pek çok içerik gönderilmektedir. Üzülerek bildiriyorum ki, yanlışlıkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır. Beni de son derece rahatsız eden bu durumda, mağdur olmam sebebiyle mesaj olarak gelen videonun sosyal medyada paylaşılması ile ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvurulacaktır" açıklaması yaptı ancak açıklama takipçilerini ikna etmeye yetmedi. Hesabı için üst üste şikayet başvuruları yapıldı. 

Kerimcan Durmaz'ı yakından takip eden takipçileri ve sosyal medya kullanıcıları Kerimcan Durmaz'ın 'mastürbasyon videosundaki kişi ben değilim' sözlerine inanmadı. Dikkatli takipçiler Kerimcan Durmaz'ın sürekli taktığı bilekliğine dikkat çektiler. İşte o bileklik...

Kerimcan Durmaz mastürbasyon videosu görüntüleri ve kolundaki bileklik