Büşra Sanay kimdir geçirdiği kaza sonrası tanınmaz hale geldi son hali inanılmaz!

Büşra Sanay kimdir? CNN Türk ekranlarının güzel spikeri Büşra Sanay, geçirdiği kaza sonrası burnunu kırdı. Son halini görenler şoke oluyor.

Büşra Sanay kimdir geçirdiği kaza sonrası tanınmaz hale geldi son hali inanılmaz!

CNN Türk ekranlarının güzel spikeri Büşra Sanay, geçirdiği kaza sonrası burnunu kırdı. Ünlü spiker son halini sosyal medya hesabından açıklama yaparak paylaştı. Sanay'ın bu hali takipçilerini şoke etti. Büşra Sanay'ın paylaşımını gören takipçileri, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

''ÇOK İYİLEŞMİŞ HALİM BU''

CNN Türk sunucusu Büşra Sanay, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, bir kaza geçirdiğini ver burnunun kırıldığını belirtti. Sanay, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, "Görünmez kaza. Çok iyileşmiş halim bu. Çıkan kemik de yerine oturuyor yavaş yavaş. İyileşiyor şükür." dedi. Sanay, bir süre televizyona çıkamayacağını da belirtti. 

"ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN"

Sosyal medya hesabından geçirdiği kaza hakkında bilgi veren Büşra Sanay, "Cuma günü burnum kırıldı. Görünmez kaza. Çok iyileşmiş halim bu. Çıkan kemik de yerine oturuyor yavaş yavaş. İyileşiyor şükür. Ekimoz da azalmaya başladı. Ucuz atlattım. Bir süre daha yayında olmayacağım. Hayat bir anlık. Sevdiklerinize zaman ayırın ve sizi gerçekten sevenlere... Mesela bunu yaşadıktan sonraki gün, çocuklara giden uçurtmalarla "#umutçocuktauçurtmafestivali" yaptıklarının fotoğraflarını gördüm. İyi geldi. Allah beterinden saklasın ve hayat paylaştıkça gerçek. Onların gülüşü çok şey demek benim için. Zamanınız önemli. Kalbinizden geçtiği gibi harcayın." ifadelerini kullandı.

MERVE SANAY KİMDİR? 

Büşra Sanay 26 Kasım 1986 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 2003 yılında 50.Yıl Avcılar İnsa Lisesi'ni bitirdikten sonra Konya'daki Selçuk Üniversitesi'nde Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında okul bünyesindeki ÜNTV'de sinema programuı hazırlayıp sunan, daha sonra da muhabirliğe geçen Büşra Sanay, CNN Türk (2008) ve Cumhuriyet(2019) gazetesinde staj yaptı. 2009 yılında çalışmaya başladığı CNN Türk bünyesinde çeşitli bültenlerle izleyiclerin karşısına çıktı. Ayrıca kanalın internet portalı için özel röportajlar hazırladı. Denemeler ve yaşamın soyutluğuna ilişkin yazılarını şahsi blogunda paylaşıyor. 2018 yılında çıkardığı Türkiye'de ensest gerçeğini çarpıcı biçimde ortaya seren ve büyük bir gazetecilik başarısının ürünü olan "Kardeşini Doğurmak" adlı kitabı geniş yankı uyandırdı. Gezmek ve yerel bölgede yaşayan insanlarla sohbet etmenin en büyük tutkularından biri olduğunu söylüyor. Müziği vazgeçilmek olarak görüp, Johann Sebastian Bachve Zülfü Livaneli hayranı olduğunu belirtiyor.

 

Büşra sanay'ın son hali korkuttu!..

 

Yorumlar