İbrahim Tatlıses'ten Tayyip Erdoğan açıklaması böyle bir adam yok!

İbrahim Tatlıses, İstanbul seçimleri için düşüncelerini dile getirdi, gönlünün Erdoğan'dan yana olduğunu vurgulayan sanatçı 'böyle bir adam yok' dedi.

İbrahim Tatlıses'ten Tayyip Erdoğan açıklaması böyle bir adam yok!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, Urfalı ciğerci Ahmet'in oğlu olduğunu ve Türkiye için ölebileceğini belirterek, "Bana göre İstanbul sadece İstanbul değil, dünyanın başkentidir" ifadelerine yer verdi. Bunun yanı sıra Tayyip Erdoğan'la ilgili görüşlerini de dile getiren İbrahim Tatlıses, ''Mevlütlerde, ölülerde sıranın en başında, camilerde Kuran okuyan Başkan. Böyle bir adam yok. Gel de bu adamın peşinden gitme.'' diyerek düşüncelerini dile getirdi. 

''İSTANBUL DÜNYANIN BAŞKENTİDİR''

Sanatçı İbrahim Tatlıses, Urfalı ciğerci Ahmet’in oğlu olduğunu ve Türkiye için ölebileceğini belirterek, “Bana göre İstanbul sadece İstanbul değil, dünyanın başkentidir. Dünyanın gözü İstanbul’da, gelin İstanbul’a kötü gözle bakan herkesin gözünü kör edelim. Kötü gözle bakmasınlar, iyi gözle baksınlar” dedi.

“İSTANBUL’A KÖTÜ GÖZLE BAKAN HERKESİN GÖZÜNÜ KÖR EDELİM”

İbrahim Tatlıses: “Urfalı ciğerci Ahmet’in oğluyum ötesi yok. Memleketim için ölürüm, Tayyip Erdoğan için ölürüm. Onun için buradayım. Destek için buradayım. Bana göre İstanbul sadece İstanbul değil, dünyanın başkentidir. Dünyanın gözü İstanbul’da, gelin İstanbul’a kötü gözle bakan herkesin gözünü kör edelim. Kötü gözle bakmasınlar, iyi gözle baksınlar.” ifadelerini kullandı.

''GEL DE BU ADAMIN PEŞİNDEN GİTME''

Gönlünün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olduğunu vurgulayan Tatlıses, şunları kaydetti: “15 Temmuz’da olmasaydı Başkan Tayyip, şimdi hepimiz olmuştuk hain. Çünkü vefalı adam. Almanya’da en son yoğun bakımdan çıkıyorum, kulağıma telefon dayıyorlar, Başkan. Amerika’da telefon alıyorum, Başkan. Nerede arıyorsam Başkan, anamın cenazesinde Başkan, ne yapıyorsam Başkan. Mevlütlerde, ölülerde sıranın en başında, camilerde Kuran okuyan Başkan. Böyle bir adam yok. Gel de bu adamın peşinden gitme. Ben gidiyorum arkadaş, sözü olan varsa söylesin. Benim tarafım belli” dedi.
(AA)

Yorumlar